Rzeszów

Wszystkie dzieci na start! Już 10 maja Tour Kocham Rowerek ? Wyścigi Rowerkowe w Rzeszowie! Wiemy, jak nasze dzieci kochają swoje rowerki i dlatego z myślą o nich rusza 5 edycja wyścigów rowerkowych.

Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi aż 16 miast we wszystkich województwach w Polsce. Wydarzenie zostało wyróżnione Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz.

Spotykamy się 10 maja o godz. 10.00 w Parku Kultury i Wypoczynku (Bulwary Rzeszowskie ? przy scenie).

To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Z nami każde dziecko wygrywa!

Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze. 

Dlatego przygotowaliśmy różne atrakcje towarzyszące wyścigom. Zapraszamy do miasteczka drogowego, gdzie policjanci będą udzielać fachowych porad, a na torze przeszkód będzie można szlifować technikę poruszania się na rowerze. 

Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, specjalnych pokazów sprzętu policyjnego i strażackiego oraz pokazów sympatycznej Rybki MiniMini+

Zobaczcie, jak bawiliśmy się rok temu:
http://www.youtube.com/watch?v=uP5lU5yeEsE

Zachęcamy całe rodziny do wykorzystania w dzień imprezy roweru jako środka transportu. Ściągnijcie aplikację endomondo, weźcie swoje rowery, włączcie liczniki i przyjedźcie na imprezę. Pochwalcie się liczbą wspólnie przejechanych kilometrów na profilu akcji 
http://www.endomondo.com/event/i7-mAbcOQUQ

Na Tour Kocham Rowerek zaprasza Bank BGŻ, który od lat popierając inicjatywy rowerowe, promuje rower jako zrównoważony środek transportu, a także zdrowy i przyjemny sposób na rekreację. Szczególną zaś uwagę poświęca najmłodszym rowerzystom i ich bezpieczeństwu w ruchu drogowym. W tym roku Bank BGŻ przekaże wszystkim zawodnikom odblaski na rower poprawiające ich widoczność na drodze.

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj pod nr. tel.: 797 638 050 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat. 

Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica lub prawnego opiekuna.

Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w wyścigach jest bezpłatny.


Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl

Sponsor Główny: BANK BGŻ,
Współorganizator: Miasto Rzeszów
Partnerzy Główni: PALMOLIVE, AGITO.PL
Akcję Zasila: GRUPA ENERGA
Partnerzy Wspierający: Slippers, Komandor, Hotel Silesian
Fundatorzy Nagród: Dr Gerard, Crispy Natural, Miodelka, Pysio,Wader, Cdp
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+, teleToon+, RadioZetGold, Gaga, Czas z dziećmi, Egodziecka.pl, Familie.pl, Qlturka, Sportowa Rodzina, Miasto dzieci, Babyonline.pl, Bliżej przedszkola, Radiobajka, Tatapad.