Przemyśl

Prawie 60 wystawców głównie z Podkarpacia weźmie udział w największych w Przemyślu Targach Edukacji i Pracy 2014. Targi odbędą się w najbliższy poniedziałek 28 kwietnia 2014 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu. Organizatorem imprezy jest Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu oraz Punkt Informacji Europejskiej ?Europe Direct? działający przy WSPiA.

Znajdź ofertę dla siebie

Przemyskie Targi Edukacji i Pracy będzie można odwiedzić w godzinach od 10:00 do 14:00. Stoiska wystawców ustawione zostaną w siedzibie Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu przy ul. Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II 2.

Odwiedzający Przemyskie Targi Edukacji i Pracy będą mogli zapoznać się z ofertą przygotowaną przez agencje pośrednictwa pracy, służby mundurowe, instytucje państwowe, firmy z branży produkcyjno-usługowej oraz szkoły ponadgimnazjalne z Przemyśla i Uczelnie Wyższe z Podkarpacia. Udział w Targach zapowiedziały m.in. firmy Sanmarks, Lear Corporation Poland, Votum S.A., Promedica24, Sherpa International Force. Swoje stoiska przygotowały także Agencja Pracy Sollux, Covebo Work Office, NL Jobs Polska i Akcja Job.

W targach uczestniczyć będzie także Izba Celna w Przemyślu, Straż Miejska w Przemyślu, Zakład Karny w Przemyślu i w Medyce, Straż Ochrony Kolei, Komenda Miejska Policji w Przemyślu, Powiatowy i Wojewódzki Urząd Pracy w Przemyślu, Państwowa Inspekcja Pracy oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu. Swoją ofertę zaprezentuje również Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Przemyślu, działający przy Wyższej Szkole Prawa i Administracji.

Przemyskie Targi Edukacji i Pracy to impreza cykliczna, ciesząca się dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu. W ubiegły roku odwiedziło ją prawie 1500 osób. Przygotowano dla nich ponad 400 ofert pracy. Głównym celem Przemyskich Targów Edukacji i Pracy jest promocja zatrudnienia oraz pomoc w aktywizacji zawodowej i stworzeniu płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy absolwentami szkół średnich i wyższych a pracodawcami. W czasie Targów można także uzyskać informację o perspektywach zdobycia wykształcenia i rozwoju swojej kariery.

Organizatorem imprezy jest Punkt Informacji Europejskiej ?Europe Direct? działający przy WSPiA oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu. Patronat nad imprezą objęli: Wojewoda Podkarpacki, Prezydent Miasta Przemyśla, Starosta Powiatu Przemyskiego oraz Komendant Miejskiej Policji w Przemyślu.

Zapraszamy do udziału w Przemyskich Targach Edukacji i Pracy!!!