Rzeszów

Podkarpacie wzmacnia swoją pozycję na rynku branży informatycznej ? specjalistyczne kierunki kształcenia, branżowe wydarzenia oraz wiele firm z sektora IT. Do szeregu innowacyjnych rozwiązań dołączył produkt Offigo.pl. Choć bazowa wersja została stworzona przez firmę Prosferi z Tarnobrzega, każdy ma szansę stać się jego współtwórcą.

Firmy poszukują systemów, które ułatwią i przyspieszą im codzienną pracę. Kompleksowe narzędzie zawierające specjalistyczne funkcje jest niekiedy niemożliwe do zdobycia. Naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw wychodzi oferta Offigo.pl, która oprócz tradycyjnych zapewnia dedykowane moduły. Co więcej, w ich współtworzenie może zaangażować się każdy.

Pomocna dłoń w biurze

Choć poziom informatyzacji rośnie, wciąż wiele firm niechętnie korzysta z elektronicznych systemów zarządzania przedsiębiorstwem. Powodem są wysokie ceny, poziom skomplikowania czy strach przed utratą danych. Z perspektywy pracowników biurowych pierwszoplanową rolę odgrywa organizacja procesów, a system w znacznym stopniu je ułatwia. Zadaniem oprogramowania Offigo.pl jest właśnie ułatwienie pracy i zaoszczędzenie czasu oraz kosztów. Jak to działa? System składa się 6 głównych modułów. Dzięki nim możemy stworzyć strukturę firmy wraz z danymi personelu, komponować grafiki pracowników, wypisywać delegacje czy zarządzać majątkiem firmy. Na tym jednak nie koniec. Pomysłodawcy zapewniają, że system będzie się rozwijał. Co ważniejsze, dzięki umieszczeniu dokumentów w chmurze, całość jest dostępna z każdego miejsca na świecie. Teraz bez względu na lokalizację stworzymy umowę czy zaakceptujemy fakturę ? a to wszystko za sprawą kilku kliknięć myszą.

Jeszcze więcej innowacji

Mozolne i czasochłonne procesy administracyjne to zmora pracowników biurowych i kadry zarządzającej. Receptą na marnowanie czasu mają być nowoczesne rozwiązania. Te bardziej specjalistyczne są trudne do znalezienia. Nowoczesna platforma dla biznesu to nie wszystko co w swojej ofercie posiada Offigo.pl. Mając koncepcję, moduł może zostać stworzony indywidualnie na potrzeby danej firmy. Dodatkowo, za zgodą pomysłodawcy rozwiązanie może służyć także innym. ? Brak umiejętności i wiedzy programistycznej stanowi przeszkodę nie do przeskoczenia dla wielu osób. Dzięki naszemu rozwiązaniu wszyscy mają szansę na otrzymanie niezbędnego oprogramowania. Co więcej, za każdą sprzedaż dedykowanego narzędzia, jego autor będzie otrzymywał profity ? mówi Łukasz Osuch, pomysłodawca Offigo.pl.

Postęp technologiczny możemy dostrzec już na każdym kroku. Wszystko jednak zaczyna się od pomysłu, a w myśleniu żadna maszyna nie zastąpi człowieka. Współpraca pomiędzy firmami może przynieść korzyści zarówno dla poszczególnych przedsiębiorstw, jak i całego sektora biznesu.