Stalowa Wola

Stalowowolscy policjanci prowadzili w sobotę wzmożone działania prewencyjne ukierunkowane na przeciwdziałanie kradzieżom kieszonkowym. Na bazarze w Stalowej Woli służbę pełniło kilkunastu policjantów w mundurach i po cywilnemu.

Okres przedświąteczny to czas zakupów, wyjazdów z domu oraz związanego z tym zamieszania. Dla policjantów to czas wzmożonej pracy. W minioną sobotę na ulicach miasta pojawiło się więcej policyjnych patroli, a wszystko po to, aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo w czasie wielkich zakupów. Pod specjalnym nadzorem znalazły się centra handlowe, sklepy, parkingi, bazary, przystanki autobusowe i kolejowe.

W przedświąteczną sobotę na stalowowolski bazar zawitało kilkuset sprzedających i kilka tysięcy osób kupujących. Nad ich bezpieczeństwem czuwali policjanci. Na bazarze przy ulicy Okulickiego w Stalowej Woli służbę pełniło kilkunastu policjantów. Część z nich było umundurowana, część pełniła ją po cywilnemu.

Na bazarze było bezpiecznie. Mieszkańcy Stalowej Woli i okolic posłuchali policyjnych apeli chroniąc własne mienie. Nie odnotowano żadnej kradzieży kieszonkowej.