Rzeszów

Najbardziej rozpoznawalny przez swoją barwną osobowość i nietuzinkowy głos, finalista III edycji The Voice of Poland, który od samego początku dał się poznać jako artysta niebanalny, charyzmatyczny i niezwykle ekspresyjny, podpisał kontrakt fonograficzny z największą wytwórnią w kraju, Universal Music Polska. A to oznacza, że niebawem światło dzienne ujrzy pierwszy singiel artysty, nad którym ostatnie tygodnie pracuje sztab profesjonalistów, których do współpracy zaprosił Kłusowski.

ARO, choć ma zaledwie 21 lat, konsekwentnie udowadnia, że nie trzeba być pierwszym na podium by spełniać marzenia; do tego potrzeba bardzo chcieć znaleźć się we właściwym miejscu i czasie, dopiąć swego i pokazać co się ma do zaoferowania. I przede wszystkim mocno w siebie wierzyć. A to, co dzieje się później jest efektem synergii wcześniejszych działań.

Do podpisania kontraktu przyczyniła się niewątpliwie obecność w talent show w III kwartale 2013 roku, do którego artysta przyszedł w konkretnym celu, dać się zauważyć nie tylko szerszej publiczności, ale przede wszystkim osobom znaczącym na rynku muzycznym i z ich pomocą wydać swoją pierwszą płytę, na którą materiał miał gotowy jeszcze przed castingiem do programu. W programie został dostrzeżony przez właścicieli wytwórni i w efekcie zaproszony do rozmów na temat wspólnej drogi artystycznej pod skrzydłami wytwórni.
Na oficjalnym fanpage Universal Music Polska możemy przeczytać: "Młody, nietuzinkowy i szalenie charyzmatyczny wokalista Arek Kłusowski dołączył właśnie do grona artystów Universal Music Polska. Już niedługo finalista III edycji programu The Voice of Poland zaprezentuje Wam singiel, który zapowiadać będzie jego pierwszą solową płytę! Czekamy z niecierpliwością!"

W ostatnim czasie mieliśmy okazję usłyszeć i zobaczyć artystę w koncercie poświęconym Kasi Markiewicz, uczestniczce IV edycji The Voice of Poland, gdzie zaśpiewał dwa utwory: "Angie" i "A song for you". Już niedługo premiera pierwszego singla Arka. Do współpracy nad utworem zaproszeni zostali Baron z zespołu Afromental i Maciej Zeman ? jeden z najbardziej obiecujących polskich producentów.


Fanpage Artysty: https://www.facebook.com/arekklusowski?fref=ts

Fanpage Wytwórni: https://www.facebook.com/UniversalMusicPolska?fref=photo