Rzeszów

Zapraszamy na koncert w ramach trasy zespołu Thesis "Z dnia na Dzień na Koncert"! W ramach promocji nowej płyty o tytule "Z dnia na dzień na gorsze" zespół wystąpi w piątek 07 marca w klubie Vinyl w towarzystwie specjalnych gości: zespołów From Afar i Traces To Nowhere. 

Bramy otwierają się od godziny 19:30 natomiast bilety są w cenie 15 PLN. 

Thesis

Zespół THESIS działa na polskiej scenie od 2007 roku. Wydał do tej pory debiutancką płytę "Channel 1", dwie EPki "Acoustic Music EP 1" oraz "Fates EP 2", był częścią składanki Piotra Kaczkowskiego Minimax vol. 5 oraz prężnie koncertuje na różnych scenach w Polsce. 
21 lutego 2014 roku ukazała się najnowsza płyta zespołu "Z Dnia Na Dzień Na Gorsze". Zaśpiewana w całości w języku polskim dostępna jest na CD, LP oraz cyfrowo za pośrednictwem www.thesis.8merch.com
Zespół określa swoją muzykę jako Psychodeliczny Progresywny Post Rock i łączy na scenie żywiołową muzykę z wizualizacjami miksowanymi na żywo.

From Afar

Początki zespołu sięgają 2005 roku, kiedy to Marcin Chuchla i Sebastian Szpakowski założyli From Afar. Pierwsze demo zostało wydane dopiero w roku 2009 i właśnie ten rok można uznać za debiut sceniczny i początek działalności zespołu w pełnym składzie. Większy przełom nastąpił w 2010 roku, kiedy zespół obrał kierunek na ciemniejszą, cięższą, alternatywną mieszankę rocka i metalu, niepozbawioną podbudowy lirycznej. Lata 2010 i 2011 umocniły pozycję From Afar na lokalnej scenie, a także poza nią, zaowocowały także zarejestrowaniem nowego materiału. W styczniu 2012 From Afar rozpoczął promocję swojej EPki The Abyss Gazes Into You (klipy Faggot, Jacobís Ladder), i ponownie twardo stanął na scenie muzycznej, m. in. zakwalifikował się do półfinału Browar Rock Festiwal (wybrano 15 z ponad 600 zespołów), a także do Rock Oil Festiwal (jako jedna z 6 kapel). 

Traces to Nowhere

Traces to Nowhere to projekt z Warszawy założony w 2010 roku. Nazwa zespołu to tytuł pierwszego odcinka serialu ?Twin Peaks?, który stanowi pozamuzyczną inspirację dla jego członków. Natomiast wśród zespołów, które stanowią ich inspiracje muzyczne można znaleźć m. in.: Tool, Isis, NIN, Blindead, Caspian czy Katatonię. Utwory Traces to Nowhere to przede wszystkim ciężkie, wielowarstwowe kompozycje wzbogacone o melodyjny wokal.