Śmierć bliskiej osoby to zawsze trudne wydarzenie, które niesie ze sobą wiele smutku. Jedyne, co możemy zrobić, aby odpowiednio uczcić pamięć bliskiej osoby, jest nagrobek. Pomnik na cmentarzu jest więc bardzo osobistą kwestią i może różnić się pod wieloma względami, ale zawsze powinien odznaczać się trwałością i precyzją wykonania - takie właśnie są nagrobki w Rzeszowie.

Rzeszów to stolica innowacji. Miasto, które przyciąga inwestorów, studentów i nowych mieszkańców. Zachwyca swym urokiem i niepowtarzalnym klimatem. Kto raz w nim zamieszka, nie potrafi tak po prostu się z niego wyprowadzić. Rzeszów nosi się w sercu bez względu na to, gdzie los nas potem skieruje. Ale jak każde miejsce na ziemi, także i to miasto ma swoje wady. Jakie zatem są mocne, a jakie słabe strony Rzeszowa?

Dla wielu z nas domowe czworonogi stają się jednymi z najważniejszych istot na świecie. Nic więc dziwnego, że w przypadku choroby czy różnorodnych problemów zdrowotnych pupila poszukujemy specjalisty, który zapewni kompleksową i profesjonalną opiekę nad zwierzęciem. Ważne jest również zaangażowanie i odpowiednia wiedza oraz empatia w działaniu. Na terenie Rzeszowa nie brakuje przychodni weterynaryjnych, wśród których znajdziemy zarówno takie, które cieszą się dobrymi opiniami, jak i tymi niezbyt przychylnymi. Jedną z najczęściej polecanych klinik weterynaryjnych jest Przychodnia Zalesie.

Wiesław Wojtas, uczestnik i lider strajków „Solidarności” w Hucie Stalowa Wola w 1988 roku, wniósł o kasację prawomocnego wyroku sądu, który skazał go na cztery lata więzienia. Dawny opozycjonista został skazany za oszustwa gospodarcze na kwotę ponad milion złotych oraz za ciąg przestępstw popełnionych w związku z uporczywym naruszaniem praw pracowników ZPU Stalwo. Pomimo utrzymania przez Sąd Apelacyjny w Rzeszowie wszystkich 43 zarzutów wobec Wiesława Wojtasa, po ponad dwóch i pół roku od czasu ogłoszenia wyroku sądu pierwszej instancji (Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu), Wojtas nadal przebywa na wolności. W przeszłości był karany trzykrotnie. Nigdy nie trafił do zakładu karnego. Jak ustaliliśmy, sytuacja ta może zmienić się 9 września.

W dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie czas jest jednym z najcenniejszych zasobów. W przypadku, gdy masz napięty harmonogram i nie masz czasu na przygotowywanie posiłków, przestrzeganie zdrowej diety może być trudne. Na szczęście na rynku pojawiło się rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb, które może pomóc w utrzymaniu diety - catering dietetyczny z dowozem!

Wiosna na horyzoncie, a Ty jesteś bez formy? Chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów i zapewnić sobie dobre samopoczucie, ale nie do końca wiesz, w jaki sposób się za to zabrać? Z pomocą przychodzi Fitnezja! Już dziś zamów swoją dietę z kodem: FITRZESZ z dostawą w Rzeszowie!

Więcej artykułów…