We wtorek 26 września br. podczas Walnego Zgromadzenia Związku Gmin PKS rozmawiano o planach zakupowych, a także innych działaniach koniecznych do dalszego rozwoju transportowego gmin związkowych. Rozpatrywano również wniosek dotyczący odwołania członka Zarządu ZG PKS w Rzeszowie Sławomira Porady. W głosowaniu członków związku Wiceprzewodniczący uzyskał silny mandat poparcia.

Rynek usług magazynowych przeszedł w ostatnich latach prawdziwą transformację. Praca na magazynie nie wiąże się już z całodziennym przenoszeniem ciężarów z półki na półkę i z ciężarówki na wózek. Do gry wkroczyły nowoczesne systemy składowania i maszyny odciążające magazynierów do tego stopnia, że pracę taką coraz częściej wykonują również kobiety. Które rzeszowskie firmy oferują najlepsze warunki dla magazynierów i jak się do nich dostać?

  • Knorr-Bremse zainwestował w nowoczesny obiekt produkcyjno-usługowy o powierzchni 23 000 m2 na terenie Parku Naukowo-Technologicznego w Strefie Aktywności Gospodarczej "Rzeszów-Dworzysko"
  • Przewidywane zatrudnienie to minimum 350 osób
  • Inwestycja wzmocni pozycję Podkarpacia jako obszaru, w którym są produkowane komponenty i systemy do pojazdów szynowych

W rzeszowskim schronisku czeka wiele zwierząt, pragnących jedynie ciepłego i kochającego domu. Jeśli rozważasz adopcję jednego z nich, pamiętaj, by Twoja decyzja była w pełni przemyślana. Pies lub kot na nowo organizuje życie domowników, dlatego musisz być pewny, że jesteś na takie zmiany gotowy. Sprawdź, o czym pamiętać przed adopcją.

Mamy przyjemność zaprosić na najstarszą i jedną z najbardziej renomowanych imprez podróżniczych w Polsce czyli na Ogólnopolskie Spotkanie Obieżyświatów, Trampów i Turystów (OSOTT). OSOTT 2022 odbędzie się po raz 38! i będzie realizowany w trybie hybrydowym.

Śmierć bliskiej osoby to zawsze trudne wydarzenie, które niesie ze sobą wiele smutku. Jedyne, co możemy zrobić, aby odpowiednio uczcić pamięć bliskiej osoby, jest nagrobek. Pomnik na cmentarzu jest więc bardzo osobistą kwestią i może różnić się pod wieloma względami, ale zawsze powinien odznaczać się trwałością i precyzją wykonania - takie właśnie są nagrobki w Rzeszowie.

Więcej artykułów…