22
Wt, Sty

Otwarcie nowej siedziby Vissavi. Na zdjęciu (od lewej): Jerzy Bieniek, dyrektor Biura Obsługi Inwestora UM w Rzeszowie, Marek Sitarz, wicestarosta rzeszowski, Agata Blok, prezes zarządu firmy, Marian Blok, współwłaściciel firmy.

Swoją nową siedzibę na terenie Parku Naukowo – Technologicznego „Rzeszów – Dworzysko” (PNT) otworzyła Vissavi, firma z branży odzieżowej. Wartość inwestycji – ok. 5 mln zł. Nowoczesny PNT został utworzony przez Starostwo Powiatowe. W sumie – pracę znajdzie tutaj ok. 3 tys. osób.

Wybór odpowiedniej sali weselnej większości przyszłych par młodych przysparza licznych problemów. Każdy z nas chciałby bowiem, aby jego wesele wyglądało oraz było zorganizowane na najwyższym poziomie, sala weselna z kolei odgrywa w tym zadaniu najistotniejszą rolę. Specjalnie dla tych par, które nie wiedzą, jak znaleźć i zarezerwować najlepszy dostępny w Rzeszowie lub okolicach lokal weselny podpowiadamy, jak i gdzie go szukać!

Stopa bezrobocia w całym województwie podkarpackim wynosi 8,5%. W Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jest 12 670 ludzi zarejestrowanych jako bezrobotnych, w tym 6660 kobiet oraz 6010 mężczyzn. Prawo do zasiłku dla bezrobotnych ma 1301 zarejestrowanych.

Z podwórka w rodzinnym Jaśle, przez największy turniej piłki dziecięcej w Europie, grę w kolejnych rocznikach młodzieżowych reprezentacji Polski, aż po debiut w Ekstraklasie jako pierwszy zawodnik ze swojego rocznika. Choć kariera 16-letniego Michała Rakoczego rozwija się wzorowo, to jego plany i marzenia wykraczają daleko poza to, co udało mu się już osiągnąć.

Sokołów Małopolski leży w województwie podkarpackim. Jest jednym z miast należących do powiatu rzeszowskiego. Stanowi siedzibę władz gminy Sokołów Małopolski. Jest oddalone od stolicy województwa o niecałe 30 km.

Już w weekend 28 i 29 lipca Przystanek Smaku zawita do Rzeszowa. Na Bulwarach nad Wisłokiem na głodnych wrażeń, będzie czekać 20 food trucków ze znakomitym street foodem oraz kultowa akcja Wyzwanie Smaku Pepsi. Atmosferę podczas eventu podkręci vlogerka GlamPaula. Zapraszamy w sobotę w godz. 12-22 oraz w niedzielę w godz. 12-20.

Więcej artykułów…