21
Wt, Maj

Deweloper to osoba, która inwestuje w budowę jakiejś nieruchomości po to, by później ją odsprzedać lub wynająć. W wielu miejscach w Polsce buduje się w tej chwili bardzo intensywnie – powstają wciąż nowe, ciekawe budynki, czy to z przeznaczeniem na lokale użytkowe, czy też na mieszkania prywatne.

Otwarcie nowej siedziby Vissavi. Na zdjęciu (od lewej): Jerzy Bieniek, dyrektor Biura Obsługi Inwestora UM w Rzeszowie, Marek Sitarz, wicestarosta rzeszowski, Agata Blok, prezes zarządu firmy, Marian Blok, współwłaściciel firmy.

Swoją nową siedzibę na terenie Parku Naukowo – Technologicznego „Rzeszów – Dworzysko” (PNT) otworzyła Vissavi, firma z branży odzieżowej. Wartość inwestycji – ok. 5 mln zł. Nowoczesny PNT został utworzony przez Starostwo Powiatowe. W sumie – pracę znajdzie tutaj ok. 3 tys. osób.

Ratownicy w pełnym rynsztunku, migające lampy sygnalizacyjno-ostrzegawcze, leżące i ucharakteryzowane fantomy, krzyki, hałasy – nasze pokazy ratownictwa medycznego zawsze stanowią dużą atrakcję na festynach i innych tego typu zabawach.

Wybór odpowiedniej sali weselnej większości przyszłych par młodych przysparza licznych problemów. Każdy z nas chciałby bowiem, aby jego wesele wyglądało oraz było zorganizowane na najwyższym poziomie, sala weselna z kolei odgrywa w tym zadaniu najistotniejszą rolę. Specjalnie dla tych par, które nie wiedzą, jak znaleźć i zarezerwować najlepszy dostępny w Rzeszowie lub okolicach lokal weselny podpowiadamy, jak i gdzie go szukać!

Więcej artykułów…