Fot. Tadeusz Poźniak

Ponad 80 milionów złotych wydał w ostatnich trzech latach na inwestycje Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów. Lotnisko w najbliższych latach ma równie ambitne plany inwestycyjne.

Każdego roku generujemy jako społeczeństwo bardzo dużą ilość odpadów. Duża część z nich to plastikowe butelki. A co, gdyby pomóc planecie, jednocześnie ciesząc się lepszą zasobnością portfela? Czy w ogóle jest to możliwe? Otóż jest! Saturatory Spinel Soda BubbleON to rewelacyjne i ekologiczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą się zawsze cieszyć smaczną wodą, lub napojami, bez potrzeby noszenia ze sklepu ciężkich zgrzewek.

Już w niedzielę 17 marca 2024 roku na Rzeszowskim Rynku zorganizowany zostanie największy na Podkarpaciu Jarmark Wielkanocny, na który zaprasza Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek. Na wszystkich mieszkańców czekać będzie tego dnia mnóstwo różnorodnych atrakcji wiosenno – wielkanocnych dla wszystkich grup wiekowych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

We wtorek 26 września br. podczas Walnego Zgromadzenia Związku Gmin PKS rozmawiano o planach zakupowych, a także innych działaniach koniecznych do dalszego rozwoju transportowego gmin związkowych. Rozpatrywano również wniosek dotyczący odwołania członka Zarządu ZG PKS w Rzeszowie Sławomira Porady. W głosowaniu członków związku Wiceprzewodniczący uzyskał silny mandat poparcia.

Rynek usług magazynowych przeszedł w ostatnich latach prawdziwą transformację. Praca na magazynie nie wiąże się już z całodziennym przenoszeniem ciężarów z półki na półkę i z ciężarówki na wózek. Do gry wkroczyły nowoczesne systemy składowania i maszyny odciążające magazynierów do tego stopnia, że pracę taką coraz częściej wykonują również kobiety. Które rzeszowskie firmy oferują najlepsze warunki dla magazynierów i jak się do nich dostać?

Więcej artykułów…