Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś, około godz. 13.30 w miejscowości Lubla. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarowego tira wyjeżdżając z łuku droginajprawdopodobniej nie zdążył zareagować na stojące na czerwonym świetle pojazdy. Podczas hamowania zjechał na przeciwległy pas zajeżdżając drogę prawidłowo jadącemu w kierunku Rzeszowa busowi.

Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w Wysokiej Strzyżowskiej. Osobowy opel zjechał z jezdni  i uderzył w drzewo. Pięć osób trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj o godz. 7.15 w Wysokiej Strzyżowskiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 19-letnia kobieta kierująca oplem, na zakręcie najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia pięć osób w wieku od 16 do 19 lat podróżujących oplem trafiło do szpitali.

W Markuszowej w powiecie strzyżowskim pocisk rozbijając szybę w oknie, wleciał do domu. W pobliżu było prowadzone polowanie. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tą sprawą. Na szczęście nikt z domowników nie doznał obrażeń.

W niedzielę przed godz. 20 dyżurny strzyżowskiej Policji został powiadomiony, że w Markuszowej ktoś przestrzelił szybę w oknie. Pocisk wleciał do jednego z pomieszczeń, w którym przebywała mieszkanka domu. Na szczęście nie doznała żadnych obrażeń.

Dzisiaj policjanci strzyżowskiej komendy prowadzili niecodzienny pościg. Ulicami Strzyżowa biegał spłoszony koń. Po kilkudziesięciu minutach policjanci złapali i przekazali zwierzę właścicielowi.

Około godz. 11 policjanci zostali zaalarmowani, że ulicami Strzyżowa galopuje koń. Zwierzę biegło ulicą Sobieskiego w stronę ulicy Słowackiego. Wystraszony koń stanowił poważne zagrożenia dla ruchu pojazdów i pieszych.