Trzy osoby zginęło w wypadku w Weryni w powiecie kolbuszowskim na drodze wojewódzkiej nr 875. Volkswagen transporter zderzył się z ciężarową scanią. Do szpitala trafiło pięć osób rannych w wypadku. Na miejscu pracują policjanci, służby ratownicze i prokurator. Droga jest zablokowana. Funkcjonariusze kierują na objazdy.

Zarzuty m.in. usiłowania kłusownictwa usłyszał wczoraj 60-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna został przyłapany przez policjantów w momencie jak zakładał wnyki. Funkcjonariusze znaleźli u niego jeszcze inne urządzenia służącego do kłusowania. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego kolbuszowskiej jednostki zatrzymali wczoraj 60-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Funkcjonariusze zauwazyli mężczyznę, gdy zakładał wnyki w zagajniku leśnym na terenie gminy Kolbuszowa. 60-letni mieszakniec powiatu kolbuszowskiego został zatrzymany. Posiadał przy sobie narzędzia służące do zamontowania wnyków. Na terenie jego posesji funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze jeden wnyk oraz żelaza służące do kłusowania zwierzyny.

Policjanci pracują na miejscu zderzenia trzech pojazdów w Widełce w powiecie kolbuszowskim. Do szpitala na badania trafiły trzy osoby. Droga krajowa nr 9 (relacji Rzeszów - Kolbuszowa) jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 13. 

Do wypadku doszło około godz. 10.30 w Widełce w powiecie kolbuszowskim. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca forda transita na zakręcie zjechał na przeciwny pas i zderzył się z fordem focusem i jadącym za nim fordem mondeo. Do szpitala na badania przewieziono kierowcę transita oraz kierującego i pasażerkę focusa. Wszyscy kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają przyczyny zapalenia się w trakcie jazdy samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło dziś rano w Bukowcu, gmina Kolbuszowa. Do szpitala trafił mężczyzna, który zatrzymał się, aby pomóc w gaszeniu samochodu. Kierowca nie odniósł obrażeń, ale badanie stanu trzeźwości wykazało, że znajdował się pod działaniem alkoholu.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 7 na drodze wojewódzkiej nr 987 w Bukowcu, gmina Kolbuszowa na odcinku Kolbuszowa ? Bukowiec. Ze wstępnych informacji wynika, że jadąca tą trasą ciężarowa scania zaczęła się palić. Jadący za nią samochodem osobowym mężczyźni zauważyli dym i zatrzymali kierowcę ciężarówki. Kierowca scanii zaczął gasić samochód, niestety prawdopodobnie odprysk palącej się opony uderzył w jednego z mężczyzn, którzy zauważyli pożar. 43-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego z obrażeniami trafił do szpitala.

37-letni mieszkaniec Bojanowa został wyróżniony przez Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej mł. insp. Stanisława Babulę za bohaterską postawę jaką wykazał się 25 grudnia 2015 r. Widząc płonący pojazd i leżącego obok mężczyznę, nie zawahał się ratować jego życie. Taka postawa zasługuje na szczególne uznanie.

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj  na krajowej "dziewiątce" w Komorowie. W wyniku czołowego zderzenia osobowego volkswagena z mercedesem do szpitala z obrażeniami trafili kierujący tymi pojazdami.

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Nowej Wsi w gminie Kolbuszowa. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze 23-letni kierowca cinquecento prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przepust drogowy. Samochód zaczął się palić. Kierowcę z płonącego samochodu wyciągnęli przejeżdżający tamtędy mieszkańcy Nowej Wsi. Pasażera nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 20 na drodze gminnej relacji Nowa Wieś - Domatków. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący cinquecento 23-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, uderzając w przepust drogowy. Samochód zaczął się palić. Z płonącego samochodu kierowcę wyciągnęło dwóch przejeżdżających tą drogą mieszkańców Nowej Wsi. Niestety pasażera nie udało się uratować. 23-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Więcej artykułów…