20
N, Sty

Olej CBD uzyskuje się z nasion konopi siewnych (przemysłowych). Jego skład i właściwości wykorzystywane są w wielu terapiach. Jak olej konopny wpływa na nasze zdrowie i kiedy warto go stosować?

Nie każda osoba borykająca się z wadą wzroku jest miłośnikiem noszenia okularów. Czasem przeszkadzają nam one w prowadzeniu aktywnego trybu życia. Innym razem zaś nie możemy ich nosić ze względu na specyfikę wykonywanej pracy. Okulary z powodzeniem jednak zastąpimy soczewkami kontaktowymi. Jak je prawidłowo dobrać?

Szeroka oferta rynkowa sprawia, że każdy powinien znaleźć produkty, które z jednej strony pozwolą zadbać o wzrok, a z drugiej sprawią, że będziemy czuć się po prostu swobodnie. Co jednak zrobić, gdy wybór jest zbyt duży?

Zanieczyszczenie powietrza jest odpowiedzialne za ponad 5,5 miliona przedwczesnych zgonów rocznie na całym świecie. Na szczęście, dziś wiele się robi, aby zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza i chronić ludzi, ale jest jeszcze wiele do zrobienia. Im więcej ludzi mówi o zanieczyszczeniu powietrza, tym bardziej się kształcimy i tym szybciej zostaną podjęte niezbędne kroki w celu jego wyeliminowania.

Więcej artykułów…