16
Pt, Lis

Zanieczyszczenie powietrza jest odpowiedzialne za ponad 5,5 miliona przedwczesnych zgonów rocznie na całym świecie. Na szczęście, dziś wiele się robi, aby zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza i chronić ludzi, ale jest jeszcze wiele do zrobienia. Im więcej ludzi mówi o zanieczyszczeniu powietrza, tym bardziej się kształcimy i tym szybciej zostaną podjęte niezbędne kroki w celu jego wyeliminowania.

Okres jesienno – zimowy, to czas kiedy rodzice szczególnie muszą zadbać o zdrowie swoich maluszków. Wychodząc na dwór musimy pamiętać, aby je ciepło ubrać, założyć czapkę, szalik, grubą kurtkę. Jednak jeśli dziecko jest przewożone w samochodzie, to zakładanie grubej kurtki czy kombinezonu, jak twierdzą eksperci może być niebezpieczne. Nawet jeśli zamierzamy podróżować tylko na krótkim dystansie

Wypadanie włosów dotyczy coraz większej liczby osób. Kiedyś nadmierne wypadanie włosów dotyczyło głównie osób w podeszłym wieku, dziś dotyka nawet osoby bardzo młode. Pomimo dostępu do kosmetyków do włosów doskonałej jakości i pielęgnacyjnych zabiegów fryzjerskich, przybywa osób o przerzedzonych włosach. Jaka jest przyczyna nadmiernej utraty włosów? Tak naprawdę przyczyn jest wiele – dlatego warto poznać chociaż te najczęstsze, aby móc zapobiec wielu przypadkom przerzedzenia włosów, a nawet łysienia.

Więcej artykułów…