Wybór odpowiedniej placówki edukacyjnej jest niezwykle ważną decyzją, ponieważ to właśnie od niej zależy pozyskane wykształcenia. Właśnie dlatego, wiele osób zastanawia się, jaką szkołę powinno się wybrać, aby otworzyć przed sobą perspektywy na przydatny, a także dobrze płatny zawód. Z tego powodu, zdecydowanie warto skupić się nad tym, czym charakteryzuje się dobra szkoła znajdująca się w Dębicy.

W Brzeźnicy w powiecie dębickim uruchomiono rozbudowany  Podziemny Magazyn Gazu. 25 sierpnia w uroczystości otwarcia inwestycji wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

Modernizacja magazynu trwała dwa lata. Koszt inwestycji, który został pokryty w całości ze środków PGNiG, to 71 mln zł. Podziemny Magazyn Gazu Brzeźnica po rozbudowie jest w stanie pomieścić 100 mln m3 gazu. Realizacja projektu znacznie powiększyła możliwości składowe podziemnych magazynów gazu w Polsce, co współcześnie jest niezwykle istotne z uwagi na  wzrostową tendencję zapotrzebowania na gaz.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA opublikowała wyniki finansowe za I półrocze 2016 roku. W tym okresie Grupa Kapitałowa Śnieżka osiągnęła przychody netto w wysokości 303,1 mln zł, zysk netto wyniósł zaś 27,2 mln zł.

Pościgiem policyjnym zakończyła się wczorajsza interwencja policjantów dębickiego wydziału ruchu drogowego. Telefoniczne zgłoszenie dotyczyło dwóch mężczyzn, którzy jeździli peugeotem w sposób zagrażający bezpieczeństwu innych użytkowników dróg.

Policjanci z komisariatu w Pilźnie zatrzymali sześciu obcokrajowców, którzy nielegalnie wjechali do Polski. Mężczyźni ukryli się w naczepie z transportem truskawek z Grecji. Zostali przekazani strażnikom granicznym.

Wczoraj przed południem, na stacji paliw w Strzegocicach koło Dębicy zatrzymał się tir, którym kierował mieszkaniec województwa łódzkiego. Kierowca wracał z Grecji, a celem jego podróży był Grójec. Wiózł transport truskawek zaplombowany w naczepie-chłodni.

Dokładnie rok temu 12 lutego 2013 roku dowiedziała się od swojej lekarz onkolog, że jest uznana za pacjentkę wyleczoną. Dziś 12 lutego 2014 roku rozpoczęła swoją nową pracę w dębickim Urzędzie Miejskim jako rzecznik prasowy. Marzena Mordarska - Czuchra jest od wielu lat dziennikarką i specjalistką od PR. W maju 2012 roku dowiedziała się, że choruje na raka piersi.

Spotkałam w swoim życiu panie, które chorując na raka zamknęły się w czterech ścianach swoich domów przerażone chorobą, które czuły się napiętnowane ? mówi Marzena Mordarska-Czuchra. A ja im chcę powiedzieć: wyjdźcie z domów i realizujcie swoje plany i marzenia. Wiem co czujecie, przeszłam to samo.

Więcej artykułów…