Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów po raz XIX organizuje cykl spotkań, szkoleń i warsztatów i wyjść w ramach Dni Edukacji Prawniczej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Projekt odbywa się w dn. 16-18 listopada 2015 r.

Myślisz o założeniu własnej firmy, ale boisz się klęski? Masz pomysł, ale nie wiesz jak przekuć go w biznes? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

18 listopada 2015 r. o godzinie 18.00 w Klubie Akademickim IQ Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, odbędzie się kolejna edycja z cyklu StartUp Mixer, podczas, której spędzisz wieczór w kreatywnej startupowej atmosferze.

30 WRZEŚNIA 2015, HOTEL HILTON GARDEN INN RZESZÓW

VIII Podkarpacka Konferencja Biur Rachunkowych

o temacie:

"Nowoczesna księgowość - informatyka, prawo i podatki".

ORGANIZATOR:
ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.
WSPÓŁORGANIZATOR:
COMARCH S.A.

Zaproszenie na konferencję kierujemy przede wszystkim do właścicieli i pracowników biur rachunkowych, kancelarii podatkowych oraz firmowych działów księgowych . Udział w spotkaniu pozwoli poszerzyć własną wiedzę z zakresu zagadnień księgowych, jak również poznać nową funkcjonalność dedykowanego oprogramowania Comarch ERP Optima.

 

Gość specjalny Pan dr Alfred Szydełko - adiunkt w Zakładzie Finansów i Bankowości na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, który wygłosi prelekcję pt. "Księga Podatkowa jako źródło informacji controllingowej".

Rejestracja na stronie http://strefa.zetorzeszow.pl/zapisz-sie/

Tylko do 25 września 2015 r. Udział w konferencji jest bezpłatny!

Zapraszamy do zapoznania się z agendą spotkania: http://strefa.zetorzeszow.pl/agenda-br/

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w naszej konferencji.

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

Fundacja "W Trosce o Życie" działająca przy NZOZ DAR-MED w Brzozowie organizuje akcje charytatywną w ramach obchodów Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej pod hasłem POMAGAJMY Z UŚMIECHEM. Program akcji obejmuje komediowy spektakl teatralny pt. "Randka w Ciemno Na Dwie Pary" połączony z aukcją sztuki, z czego dochód w całości zostanie przeznaczony na rzecz osób wymagających opieki paliatywnej.

Więcej artykułów…