Zdrowie i Uroda

Prywatne pakiety medyczne to jeden z najważniejszych benefitów, jakich szukają pracownicy podczas rekrutacji na nowe stanowiska pracy. Jeśli prowadzisz własną firmę, musisz zdawać sobie sprawę z tego, jak istotne jest zapewnienie personelowi bezproblemowego dostępu do lekarza. Na czym warto się skupić, szukając odpowiedniego pakietu?

Na jakie aspekty warto zwrócić uwagę wybierając opiekę medyczną dla pracowników?

Jak dowiedzieć się można ze strony internetowej Opieka Zdrowia, solidny pakiet prywatnej opieki medycznej powinien zawierać kilka niezwykle istotnych elementów, które zagwarantują osobie ubezpieczonej komfortowy dostęp do usług lekarskich. O jakich elementach mowa?

Dostęp do lekarza internisty w 24 godziny

Błyskawiczny dostęp do lekarza pierwszego kontaktu to podstawa. Możliwość konsultacji zaraz po zgłoszeniu takiej potrzeby korzystnie wpływa na proces leczenia i pozwala pracownikowi szybko wrócić do zdrowia. Pakiety dostępne na stronie Opieki Zdrowia gwarantują miejsce w placówce medycznej najpóźniej w ciągu jednego dnia roboczego od momentu zgłoszenia takiego zapotrzebowania za pośrednictwem specjalnej infolinii medycznej.

Infolinia medyczna

Infolinia medyczna również jest ważnym udogodnieniem. To nowoczesne zastępstwo dla systemu rejestracji w recepcji. Wykwalifikowani dyspozytorzy umawiają wizyty bez kolejek i przez całą dobę, gwarantując pacjentom obsługę na najwyższym poziomie. Pacjenci mogą skorzystać z pomocy medycznej we wszystkich placówkach objętych ubezpieczeniem zgodnie ze swoimi preferencjami.

Dostęp do lekarza specjalisty – już w 5 dni!

Niektórzy pracownicy potrzebować będą dostępu do lekarza specjalisty. W takiej sytuacji Opieka Zdrowia przewiduje umówienie wizyty na specjalistyczną konsultację już w ciągu pięciu dni roboczych od zgłoszenia takiego zapotrzebowania pracownikowi infolinii medycznej. To ważny benefit, gdyż oczekiwanie na wizytę u kardiologa, ortopedy bądź alergologa może trwać miesiącami, jeśli pracownik zdecyduje się na leczenie publiczne.

Dostęp do ogromnej bazy placówek medycznych

Pakiety dostępne na stronie Opieki Zdrowia zapewniają pracownikom dostęp do ponad 2000 placówek medycznych. Dzięki ubezpieczeniu pacjenci mogą rejestrować się na wizyty między innymi w zakładach takich jak: Lux Med, Enel Med, Swissmed, Polmed, Falck itd.

Jeśli szukasz idealnego pakietu medycznego dla swoich pracowników, koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą Opieki Zdrowia!