Z życia wzięte

Ciekawi Cię, czym dokładnie zajmuje się personal shopper i jakie są główne zadania osoby na tym stanowisku? Usługi zakupów w asyście stylisty, bo tym właśnie zajmuje się personal shopper, cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Co sprawia, że coraz więcej osób chce skorzystać z tego typu usług?

Jednym z głównych zadań personal shoppera jest stworzenie wizerunku, odpowiadającego Twoim aktualnym potrzebom. Rezultatem usługi zakupów ze stylistką jest nowo wykreowany wizerunek, który będzie wzmacniał Twoją pewność siebie i wspierał w osiąganiu osobistych i zawodowych celów. Czym dokładnie zajmuje się personal shopper? To proste! Zabiera Cię na dokładnie przemyślane zakupy oraz doradza, jak ubierać się na co dzień i na wielkie wyjścia.

Dlaczego warto skorzystać z usług stylisty?

Zastanawiasz się, w czym poza skompletowaniem nowej garderoby może Ci pomóc stylista, który wybierze się z Tobą na zakupy? Stylista przed zaplanowaniem wizyty w galerii handlowej porozmawia z Tobą i dokona przeglądu Twojej szafy, by sprawdzić, po jakiego typu ubrania najczęściej sięgasz i w jakich kolorach i fasonach ubrań czujesz się najlepiej. Stylista dokona analizy Twojej szafy, by zaproponować Ci zupełnie nowe połączenia poszczególnych elementów garderoby oraz zakup zupełnie nowych ubrań i dodatków. W odróżnieniu od sprzedawców w sklepach odzieżowych podpowie Ci, w których ubraniach i kolorach wyglądasz fantastycznie, a których z całą pewnością powinnaś lub powinieneś unikać. Stylista pomoże Ci wybrać dopasowane do Ciebie ubrania i podpowie jak konstruować garderobę samodzielnie. Więcej informacji na temat zakupów ze stylistką znajdziesz tutaj: https://nikitina.pl/zakupy-ze-stylistka/.

Zakupy ze stylistą na każdą kieszeń?

Wbrew pozorom zakupy z personal shopperem nie są usługą kierowaną wyłącznie do osób bogatych, które na co dzień prowadzą życie celebrytów. Na zakupy ze stylistą może wybrać się każda osoba, której zależy na wypracowaniu własnego wizerunku. Osobista stylistka – https://nikitina.pl – swoje usługi kieruje do osób, pracujących na stanowiskach w korporacjach czy bankach. Z usług stylistki mogą też skorzystać nauczyciele oraz osoby, które chcą zmienić swój wizerunek, by zdobyć wymarzoną pracę. Cena usługi zakupów z personal shopperem są bardzo zróżnicowane, ale najczęściej na pierwszą godzinę zakupów trzeba wydać od 100 do 300 złotych. Takie zakupy najczęściej trwają od dwóch do czterech godzin, a w niektórych przypadków czas na zakupy nie jest w ogóle określany. Zakupy zawsze poprzedzane są ustaleniem budżetu na nową garderobę, co oznacza, że nie musisz się martwić, że wydasz wszystkie oszczędności. Stylista przed zakupami obmyśli plan Waszej zakupowej wyprawy i przygotuje propozycje stylizacji, mieszczących się w określonym budżecie.