Z życia wzięte

Przeczytaj na temat marki Helikon, rozpoznawalny producent odzieży wojskowej.

Firma Helikon - Tex została założona w 1983 roku. Początkowo Helikon zajmował się importem i handlem ubraniami wojskowymi i ekwipunkiem z demobilu. Firma zauważyła szansę na rynku, a nadchodzące trendy nadały nowy kierunek firmie Helikon. W 1999 roku firma zaczęła produkcję własnej odzieży taktycznej i paramilitarnej. Od tamtego czasu firma opracowała wiele autorskich rozwiązań, które przyjęły się na rynku. Sprawdziły się dzięki praktycznym rozwiązaniom, dzięki trwałości i jakości.

Dzisiaj Helikon oferuje szeroką gamę ubrań militarnych i paramilitarnych, odzieży taktycznej, plecaków wojskowych, rękawic taktycznych i wiele innych. Produkty Helikon są doceniane przez służby mundurowe i pasjonatów zarówno w Polsce jak i za granicami naszego kraju. Dużym zainteresowaniem cieszą się polary Helikon, charakteryzujące się wieloma pomysłowymi rozwiązaniami i pomysłowym rozkładem kieszeni. Rozwiązania tego typu, sprawdzają się szczególnie w przypadku najbardziej wymagających klientów, którzy ponad wszystko, cenią sobie jakość i praktykę zastosowania danej odzieży militarnej.

Helikon oferuje swoim klientom wiele rodzajów mundurów poczynając od M 65 przez BDU, ACU, kurtki N3B po autorskie mundury CPU i SFU oraz odzież taktyczną serii UTL. Całość oferty dopełnia szeroka gama akcesoriów militarnych takich jak czapki, kapelusze, chusty, rękawice taktyczne buty wojskowe i wiele innych. Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu, posiada produkty jakościowe i dopracowane. Wszystko za sprawą odpowiednich analiz, które przeprowadza wśród swoich klientów. Ponadto skupiając się na wąskiej grupie odbiorców, produkt jaki oferuje, zaspokaja niemalże w 100 % swoich fanów.

Popularność produktów Helikon w Polsce i na świecie rośnie między innymi dzięki stosowaniu przez tę firmę najnowszych kamuflaży takich jak UCP, Multicam, A-Tacs czy PenCott oraz dostosowywaniu swoich produktów do propozycji i wymagań szerokiego spektrum użytkowników. Dodatkowym atutem produktów jest zastosowanie najnowszych technologii i materiałów.

 

Produkty firmy Helikon, kupisz w sklepie: http://warzone.com.pl/ubrania-militarne/helikon.html - zapraszamy.