Rzeszów

Prokurator i policjanci pracują nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności zabójstwa w Boguchwale. Zatrzymany przez policjantów syn zmarłej został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. W sobotę Sąd Rejonowy w Rzeszowie zdecyduje o środkach zapobiegawczych w jego sprawie.

W piątek wieczorem, zatrzymany w związku z zabójstwem syn zmarłej, został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Prowadzący śledztwo prokurator przesłuchał go i przedstawił mu zarzut zabójstwa. Po przesłuchaniu prokurator z udziałem policjantów przeprowadził na miejscu zdarzenia wizję lokalną z udziałem podejrzanego.

45-letnia kobieta zginęła od kilku ciosów nożem, które zadał jej syn. Po zabójstwie mężczyzna próbował ukrywać się. Zebrane przez policjantów informacje pozwoliły ustalić miejsce jego pobytu. W czwartek rano 22-latek zatrzymany został w Tarnowie.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Rzeszowie zadecyduje zastosowaniu wobec niego aresztu tymczasowego. W sprawie trwa śledztwo mające wyjaśnić wszystkie okoliczności zabójstwa.