Z życia wzięte

Przedsiębiorcy, prowadzący indywidualną działalność gospodarczą, mogą starać się o pożyczkę bez wizyty w oddziale banku. Już za pomocą kilku kliknąć złożą stosowny wniosek, a decyzji i pieniędzy mogą się spodziewać jeszcze tego samego dnia.

Zwykle wzięcie kredytu łączy się z koniecznością dopełnienia szeregu formalności, łącznie z odstaniem w długim ogonku kolejki, ciągnącej się metrami w każdym cieszącym się popularnością banku. To z kolei oznacza stratę czasu i ? w efekcie ? pieniędzy, które podczas jego upływu moglibyśmy zarobić. Teraz jednak istnieje alternatywa ? pożyczkę można wziąć online, bez przekraczania progu własnego domu.

Oferta Idea Banku - obrotomierz

Z pomocą przychodzi nam bowiem Idea Bank oraz dedykowany przedsiębiorcom ich sztandarowy produkt, jakim jest obrotomierz. Kredyt dostaniemy dzięki niemu niemal od ręki. Wystarczy wypełnienie czterech prostych kroków. W kroku pierwszym logujemy się (lub rejestrujemy, jeżeli jesteśmy nowymi klientami) do swojego konta na stronie Idea Bank i wypełniamy wniosek kredytowy online. W kroku drugim w formacie PDF załączamy wyciąg z historią naszych rachunków firmowych, prowadzonych w innych bankach w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. W kroku trzecim czekamy na wstępną decyzję kredytową, zaś w kroku czwartym ? kiedy już zostanie ona rozstrzygnięta na naszą korzyść ? podpisujemy umowę i czekamy na przelew środków na nasze konto. Co tutaj najważniejsze, mogą one na nie wpłynąć nawet tego samego dnia.

Obrotomierz kredyt przez internet pozwala także przedsiębiorcom na wybranie formy dofinansowania. Mogą oni zdecydować się tutaj na kredyt obrotowy ratalny do 250 tys. zł, limit w rachunku bieżącym do 250 tys. zł lub kartę kredytową z limitem do 50 tys. zł bądź też na kredyt obrotowy ratalny i limit w rachunku bieżącym do 375 tys. zł z gwarancją de minimis, jaka udzielana jest przez Bank Gospodarstwa Krajowego z siedzibą w Warszawie.

Oszczędzasz swój czas i pieniądze

Decyzja podejmowana jest przez specjalistów banku niemal ekspresowo ? wystarczy kilka minut, abyśmy poznali wartość kredytu, jaki może nam zostać jeszcze tego samego dnia przyznany.

Niewątpliwym atutem tego rozwiązania jest fakt, że nie musimy przedstawiać tutaj szczegółowej dokumentacji ? nie wymaga się od nas nawet zaświadczeń z ZUS i US, a jedyne, co musimy przedłożyć, to wspomniana już historia rachunków. To na ich podstawie ustalana jest bowiem kwota przysługującego nam kredytu.

Obrotomierz - to przy tym szybki i pewny sposób na uzyskanie środków firmowych na dowolny cel. Bezpieczeństwo ma nam tutaj zapewnić szyfrowane połączenie, maskowane hasło dostępu, autoryzacje operacji poprzez hasła SMS oraz wiadomości wysyłane z podpisem elektronicznym. Dzięki temu nawet finalizacja tak poważnych transakcji, jak zawarcie umowy kredytowej, przebiega w sposób niebudzący ostrzeżeń. Wszystko to sprawia, że uzyskanie decyzji kredytowej online jest banalnie proste, zaś klient może jeszcze tego samego dnia wydać otrzymaną kwotę finansowania na wybrane przez siebie usługi bądź produkty.