Z życia wzięte

Coraz częściej obserwuje się sytuacje, w których Para Młoda staje przed dylematem ? DJ czy zespół weselny? Kto powinien zagrać na weselu? Co prawda, ostateczna decyzja należy do młodych jednak ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się Didżeje. Wskazówki, które znajdziesz poniżej ułatwią Ci znalezienie odpowiedniego muzyka.

Panowie, ale i nierzadko Panie zajmujący się dobieraniem, odtwarzaniem i miksowaniem muzyki dzielą się ? tak jak w każdym fachu- na zawodowców i amatorów. Amator to ta osoba, która już na pierwszym spotkaniu oznajmi nam, że będzie grała z laptopa a najczęstsze dowcipy jakich używa mają podtekst erotyczny.

DJ posiada profesjonalny sprzęt!

Dobry didżej pracuje na dobrym sprzęcie. Przede wszystkim ma go pod dostatkiem ? a nawet w rezerwie na wypadek losowej sytuacji. Bez większego znaczenia jest marka sprzętu jakim dysponuje, ale fakt czym dysponuje, by nagłośnić wesele. Możesz być pewien, że pełnej satysfakcji z wesela nie da gościom laptop, jeden wzmacniacz i głośnik.

Didżej na wesele ? jaki sprzęt powinien posiadać?

Jeśli dysponuje mikserem, mikrofonem wokalnym, CD-playerami, gramofonami, przyzwoitymi głośnikami a nawet oświetleniem, projektorem multimedialnym oraz ekranem to znaczy, że osoba zna się na rzeczy.

Dobrze jeśli Didżej zna odpowiedź na każde pytanie organizacyjne. W końcu Para Młoda nie musi wiedzieć, jak rozpocząć wesele, kiedy na salę powinien wjechać tort, ile zaproponować zabaw i przy jakich podkładach muzycznych goście będą najlepiej się bawić. Do zadań Didżeja należy przedstawienie przykładowego repertuaru lub wysłanie listy utworów, z jakich korzysta. Osoba, która swoją pracę traktuje wyjątkowo poważnie nie zaprosi gości na chwilę przerwy już po czterech utworach. Dobry DJ gra praktycznie przez cały czas, bo nawet w chwilach, kiedy serwowane są posiłki gra muzyka w tle. Doskonale sprawdza się również jeżeli DJ na wesele wesele warszawa proponuje nowatorskie pomysły typu: karaoke, prezentacja zdjęć czy filmów Pary Młodej. idealnym pomysłem jest również dobieranie muzyki pod każdy element weselnego przyjęcia ? rozpoczęcie, tort weselny, gorący posiłek czy oczepiny.