Z życia wzięte

W  dzisiejszych czasach ogromna większość produkowanych towarów na całym świecie jest opakowana. Wszystkie zakupy klienci sklepów pakują do toreb i reklamówek jedno lub wielorazowego użytku. Producentów tego typu opakowań jest jest bardzo wielu, lecz nie wszyscy z nich dbają o nasze środowisko oferując jednocześnie najwyższej jakości wyroby.

Producenci, którzy potrzebują opakowań dla swoich wyrobów jak również konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na wysoką jakość opakowań, na ich cenę, atrakcyjność wizualną przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne i możliwość ponownego wykorzystania zużytych opakowań poprzez recycling.

Wiodącą firmą w branży opakowań foliowych na Podkarpaciu, która stale działa na rzecz ochrony środowiska jest Producent Opakowań Foliowych - EUROPAK mająca swoją siedzibę w Czudcu. Firma doceniana przez kontrahentów krajowych jak i zagranicznych ma w swojej ofercie praktycznie wszystkie typy opakowań produkowanych z najwyższej jakości materiałów.

EUROPAK - produkuje wysokiej jakości opakowania foliowe, a w szczególności torby ekologiczne z włókniny polipropylenowej, które dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów do produkcji gwarantują dużą wytrzymałość jak również doskonały wygląd. Najważniejszym jest fakt, iż podlegają recyklingowi przyczyniając się tym do ochrony środowiska.

Oczywiście samo opakowanie nie mówi niczego o produkcie znajdującym się wewnątrz, dlatego firma Europak wykonuje również nadruki na swoich wyrobach. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych farb do nadruku - opakowania produkowane przez firmę Europak charakteryzują się wysoką trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne, ale przede wszystkim stają atrakcyjne wizualnie.