Promocja

Pierwsza hala MAKRO w Polsce powstała w 1994 roku w Warszawie. Dzisiaj to już 30 hal i 11 MAKRO Punktów. W Polsce już ponad 2 mln Klientów zaufało sieci MAKRO, a na świecie MAKRO Cash and Carry obsługuje blisko 20 mln zadowolonych Klientów.

Wiodąca sieć zaopatrująca przedsiębiorców, przez lata istnienia w Polsce nabyła wiedzę i doświadczenie w kompleksowym zaspokajaniu potrzeb Klientów. W ofercie sieci MAKRO można znaleźć kompleksowe zaopatrzenie dla gastronomii, hoteli jak również szeroką gamę materiałów biurowych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania każdej firmy.

Tylko w hurtowniach MAKRO dostępnych jest kilka tysięcy wysokiej jakości produktów, które zamawiane są u sprawdzonych i cenionych producentów oraz sprzedawanych pod własnymi markami. Własne Marki MAKRO - Aro, Sigma, Horeca Select, Rioba, H-Line oraz Fine Life to gwarancja oszczędnych zakupów przy zachowaniu najwyższej jakości.

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, MAKRO dba o to, aby w swojej ofercie mieć produkty z najwyższej półki, zgodne z wymaganiami i oczekiwaniami Klientów. Dotyczy to zarówno żywności - mięsa, ryb, owoców morza czy warzyw oraz owoców, jak i niezbędnych w codziennej pracy artykułów biurowych.

Każdego tygodnia sieć MAKRO oferuje w sprzedaży wybrane produkty w promocyjnych cenach - które zachęcają do zakupu zarówno wysoką jakością, jak i niską ceną! Można zapoznać się z ofertą promocyjnych MAKRO w gazetkach promocyjnych, które kolportowane są do zarejestrowanych klientów. 

Zakupy w MAKRO to czysta przyjemność i realna korzyść dla Twojego portfela!

Aktualne gazetki promocyjne MAKRO znajdziesz na: https://www.makro.pl/gazetki-i-promocje