Z życia wzięte

Już niebawem Święta Bożego Narodzenia, a w związku z tym gorączka poszukiwań prezentów. Tradycja obdarowywania prezentami bliskich i znajomych jest bardzo miła, ale niestety czasami może przysporzyć nam niezłego zamieszania. Zastanawiamy się, co powinniśmy kupić na prezent i czy będzie to prezent trafiony w dziesiątkę. Co więc kupić kobiecie? Czy jest jakaś lista prezentów, z których to kobieta będzie zadowolona?

Listy prezentów co prawda nie ma, ale są prezenty z których każda kobieta powinna być zadowolona. Oczywiście każda kobieta jest inna, ma inne zainteresowania i co innego lubi. Natomiast spróbujmy stworzyć uniwersalną listę prezentów dla każdej kobiety.


Słodycze. Ładnie zapakowane czekoladki w fantazyjnych kształtach, bombonierki i inne czekoladowe smakołyki - czy jakaś kobieta się im oprze? Ładnie zapakowane pięknie wyglądają, a w dodatku przepysznie smakują. Mając więc dylemat w kwestii wyboru prezentu możemy właśnie wybrać alternatywę w postaci słodkiego prezentu - upominku.

Kobiety szaleją za wszelkiego rodzaju kosmetykami, pachnidełkami, ładnie wyglądającymi buteleczkami. W drogeriach można kupić ładnie zapakowane i skompletowane zestawy kosmetyków pielęgnacyjnych, kremów, balsamów i innych tego typu produktów. Większość kobiet uwielbia takie prezenty, bo same chętnie je kupują. Jeśli chcemy kupić kosmetyk, którego kobieta używa i jest z niego zadowolona - możemy dyskretnie podpytać jej przyjaciółki.

Perfumy to jeden z najbardziej popularnych prezentów. Jednak tutaj pojawia się szkopuł - jaki zapach będzie jej się podobał? Możemy zaufać swojej intuicji i wybrać coś sami, albo podpatrzeć w jej łazience czego mniej więcej używa i w jakiego rodzaju perfumach gustuje. Perfumy to dosyć ekskluzywny prezent, z którego każda kobieta powinna być zadowolona.

Prezent alkoholowy również nie jest złym pomysłem. Musimy jednak być pewni, że osoba dla której prezentu szukamy pije alkohol. Oczywiście tego typu pomysł na prezent dotyczy jedynie osób dorosłych. Alkohol kupowany na prezent powinien być alkoholem z wyższej półki, ładnie zapakowany, w ozdobnej butelce.

Biżuteria. Czy jest na świecie kobieta, która biżuterii nie nosi i nie lubi? Jedynym problemem będzie jej wybór. Tutaj musimy zdać się na własną intuicję i na obserwację. Postarajmy się zwrócić uwagę w jakiej biżuterii lubuje się kobieta, dla której prezentu szukamy.

Możemy również skupić się na jakimś gadżecie. Gadżety mają to do siebie, że naprawdę mamy ogromny wybór i z pewnością każdy znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu. Oryginalny prezent do domu, nowa gra imprezowa, fantazyjne akcesoria często z poczuciem humoru - naprawdę mamy w czym wybierać.

Ostatnią kwestią przy kupowaniu prezentów jest to, jak prezent zostanie zapakowany. Dołóżmy wszelkich starań, by prezent wyglądał naprawdę ładnie i był starannie opakowany. Nawet najmniejszy drobiazg zapakowany w piękny papier prezentowy czy ozdobną torebeczkę prezentową będzie wyglądał dużo lepiej.