Z życia wzięte

Walka o dobrą sylwetkę to często długotrwała i wyczerpująca praca.

Wymaga od nas poświęcenia i wielu godzin intensywnych treningów. Często przerywana jest przez spadek motywacji i niezadowalające efekty. Istnieją jednak sposoby, aby tę walkę przyśpieszyć, ułatwić cały proces i wspomóc się w niej? Jednym z takich sposobów jest suplementacja.

Somatodrol i jego działanie

Somatodrol jest suplementem diety przeznaczonym dla sportowców. Głównym jego działaniem jest stymulacja produkcji testosteronu i hormonu wzrostu (HGH). Somatodrol przyśpiesza ogólny proces budowania tkanki mięśniowej oraz regenerację organizmu po treningu. Oprócz tego, że pozytywnie wpływa na budowę masy mięśniowej, to usprawnia również proces spalania tłuszczu, co pozwala na szybsze odsłonięcie smukłej rzeźby. Somatodrol zawiera GRTH Factor - specjalną formułę zawierającą beta-alaninę, argininę, pieprz Cayenne, guaranę oraz witaminę B12. To właśnie ta formuła odpowiada za dobroczynne działanie suplementu.

Poziom hormonu wzrostu oraz testosteronu różni się w zależności od wieku i płci. HGH jest produkowany w przednim płacie przysadki mózgowej. U człowieka zbudowany jest z 191 reszt aminokwasowych. Oprócz wpływu na wzrost odpowiedzialny on jest za syntezę białek, tłuszczów i węglowodanów.

Podczas wysiłku fizycznego, którego celem jest budowa masy mięśniowej, bardzo istotny jest poziom hormonu wzrostu - musi on być jak najwyższy. Można go podnieść poprzez aplikowanie sterydów anabolicznych. Jest to jednak nie do końca bezpieczna metoda, a poza tym zdobycie tego typu sterydów jest czasochłonne (wydawane są na receptę). Znacznie prostszym i bezpieczniejszym sposobem, a do tego całkowicie naturalnym, jest suplementacja Somatodrolem.

Należy jednak pamiętać, że samo przyjmowanie suplementu nie wykona za nas całej pracy. Zażywnie tabletek należy połączyć z odpowiednią dietą, zdrowym trybem życie i intensywnym treningiem. Należałoby również zrezygnować z alkoholu i innych używek.

Jak stosować?

W dzień treningu pierwszą kapsułkę należy zażyć rano, na pusty żołądek (ok. 30 minut przed śniadaniem), popijając obficie wodą. Drugą kapsułkę aplikuje się na 30 minut przed treningiem, również popijając odpowiednią ilością wody. W dzień beztreningowy pierwszą kapsułkę zażywamy tak samo, jak w dzień treningu. Drugą natomiast na ok. 30 minut przed głównym posiłkiem. Po 2 tygodniach stosowania można przejść na jednorazową aplikację 2 kapsułek na raz.

Somatodrol kupisz w sklepie Mocarni.pl - sprawdź aktualną propozycję!