Z życia wzięte

Odwieczny dylemat pań, które chcą wyglądać dobrze i z klasą. Szpilki - czy koturna? Co wybrać? W których butach wyglądam lepiej? Dylemat jest odwieczny i nie zawsze jest łatwo go rozwiązać. Z jednej strony na koturnach zdecydowanie łatwiej się chodzi - koturny jedynie lekko podnoszą nogę a przy tym są bardzo wygodne. Z drugiej strony, szpilki są symbolem klasyki, kobiecości i elegancji, jednakże nie zawsze są one wygodne na tyle, by sprawnie i szybko się w nich poruszać. Oczywiście wszystko zależne jest od predyspozycji kobiety i tego, do którego typu butów jest ona bardziej przyzwyczajona, nie mniej jednak dylemat ten towarzyszył kobietom praktycznie od zawsze.

Koturny mają to do siebie, że nie obciążają naszej nogi w tak znaczny sposób, jak robią to klasyczne szpilki. Poza tym, jeśli chodzi o sandały na koturnach, to rzeczywiście są one dużo bardziej wygodne niż sandały na szpilce. Jednakże poza kwestią wygody, należy też wziąć pod uwagę nasze przyzwyczajenia. Oczywiście osoba, która w szpilkach na co dzień nie chodzi, wybierze raczej koturny, właśnie ze względu na to, iż są one wygodne. Z drugiej jednak strony, dla kobiety, która przez większość czasu nosi buty na obcasie - szpilki będą wprost idealnym rozwiązaniem.

Pozostaje tez jeszcze kwestia tego, na jaką okazję ubieramy buty i przede wszystkim tego, co będziemy mieć ubrane. Do eleganckiej, klasycznej "małej czarnej" zdecydowanie bardziej profesjonalnie i elegancko pasują szpilki, najlepiej także w kolorze czarnym, bądź tez w kolorze dodatków, które zostały wybrane do sukienki. W dobrym stylu jest dobieranie kolorów dodatków do sukienki w takim samym kolorze, w jakim zostały wybrane buty. Dobrze jest jednak wziąć pod uwagę buty w innym kolorze niż sukienka. To samo jeśli chodzi o torebkę. Całość stroju wygląda znacznie bardziej efektownie, kiedy do czarnej sukienki, dobierzemy buty czy torebkę chociażby w kolorze czerwonym bądź srebrnym. Nie tylko ładnie będą się ze sobą komponować, ale też powstanie ciekawy kontrast, który będzie w stanie oczarować praktycznie każdego.

Szczególnie interesującą ofertę, jeśli chodzi o obuwie, posiada sklep internetowy www.buu.pl - modne buty damskie. Dla każdej, nawet najbardziej wymagającej klientki, znajdzie się tam coś, co akurat trafi w jej gusta.