Z życia wzięte

Nieszablonowe, oryginalne i przede wszystkim nadające oczekiwanego stylu – gustowne wykończenia mebli, które nawet ze starych wydobędą nowe piękno. Po kilku latach naklejki na meble wracają na salony. Odnowiona szata i wiele ciekawych propozycji to nie lada gratka designerska, pozwalająca na wykreowanie fantastycznego wnętrza przy niewielkim nakładzie finansowym.

Nowe na starym

Zakup nowych mebli nie zawsze jest możliwy, a zważywszy na fakt, że stare meble potrafią być naprawdę solidnie wykonane wyrzucanie ich w wielu przypadkach w ogóle mija się z celem. Nowoczesny design pozwala na zastosowanie rozwiązań, które w mgnieniu oka odnowią wysłużone meble, zmieniając je w szalenie atrakcyjne. Niespotykany wystrój wnętrz osiągniemy sięgając po naklejki na meble, którymi ozdobimy fronty oraz blaty. Są genialnym sposobem na niewielką metamorfozę, która stworzy zupełnie nowy klimat danego pomieszczenia. W ten właśnie sposób, w kilka chwil przemienimy zwyczajny pokój w prawdziwe królestwo dzieci, a nieciekawa kuchnia będzie mogła z dumą prezentować styl prowansalski.

Przełamać nudę

Panujący minimalizm może z czasem okazać się zbyt mało energetyczny i sztampowy. Efektowny wystrój wnętrz, zgodny z naszymi ulubionymi motywami i kolorami doskonale przełamie tę zamierzoną grzeczność, zwłaszcza jeśli sięgniemy po spersonalizowane rozwiązania. Niedrogie w wykonaniu i proste w montażu królują nad innymi rozwiązaniami, a poza tym wyróżniają się wysoką jakością, która w niczym nie ustępuje droższym materiałom wykończeniowym. Ten ostatni atut sprawia, że można je zastosować w pomieszczeniach takich jak kuchnia, w których życie płynie o wiele bardziej intensywnie. Oczywiście nie trzeba obklejać wszystkich powierzchni, zwłaszcza jeśli chcemy uzyskać jedynie efekt ożywienia. Ciekawie wyglądają obklejone blaty lub odnowione w ten sposób taborety.

kuchnia lawenda

Modne naklejki na meble to rozwiązanie po które warto sięgnąć nie tylko przy okazji renowacji, ale także wtedy, gdy chcemy wprowadzić odrobinę nowości i radości. Pomóc w doborze najlepszego rozwiązania mogą pomóc eksperci z Foteks. Sklep ten oferuje naklejki na meble, ściany i szkło z bazy niemal 30 mln zdjęć.