Z życia wzięte

Jaką sukienkę na wesele założyć? Jak zrobić, żeby prezentować się efektownie i elegancko a także zastosować metody dress codeu ? Co tak naprawdę nie powinniśmy zakładać? Zanim zdecydujesz się na wesele musisz poznać i obejrzeć przygotowane propozycje. Może dodadzą ci inspiracji.

Jak sukienka na wesele?

Wesele to wyjątkowa okazja, która powinna nas zachęcić do znalezienia eleganckiej sukienki i odpowiednich do niej dodatków. Z tej okazji warto skorzystać i dokonać wyboru czegoś niż podczas wyboru sukienki na kolację. Powinniśmy jednak zachować odpowiedni rozsądek aby nasza weselna sukienka nie była bardziej okazała niż suknia panny młodej. Za bardzo oryginalna może być niewłaściwie odebrana wtedy kiedy to w tle są bardziej proste sukienki innych kobiet.

Sukienka na wesele – jaki kolor?

Najkorzystniejsze są kolory pastelowe, które bardzo dobrze sprawdzają się na ślubie: błękit, różowy czy też cytrynowy a także różne odcienie zieleni. Bardzo twarzowym kolorem jest kolor morski, efektownie prezentują się złote sukienki, czy też sukienki w wielu innych kolorach.

Na wesele nie powinniśmy wybierać sukienek w czarnym kolorze i białym Czarny kolor jest nieodpowiednim kolorem bo jest zbyt poważny i smutny, biały kolor natomiast jest przeznaczony dla panny młodej.

Ciekawy czy klasyczny fason?

Nietypowy fason pokazuje twój charakter, podczas kiedy to klasyczny fason jest bardziej dla nas praktyczny. Możemy już kilkakrotnie założyć taką sukienkę przy okazji odpowiednio do niej dobierając dodatki. Pytanie co dla ciebie liczy się bardziej :olśniewający wygląd czy też wygodna i bezpieczna sukienka, którą wykorzystamy ponownie?

Jaka długość?

W zasadzie długość sukienki jest dowolna. Jedna z podstawowych zasad to zachowanie umiaru. Jeśli decydujemy się na odsłonięcie ud to najkorzystniej jest pokazać 1/3 ich długości. Długie kreacje nie powinny ciągnąć się nam po ziemi choćby dlatego, że tego wieczora tren jest dla panny młodej. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są sukienki o długości midi, które również są bardzo praktyczne i wygodne. Jeśli interesujesz się najnowszymi stylizacjami mody sprawdź nowy Portal o modzie dla kobiet