Z życia wzięte

Anja Rubik została twarzą Kérastase, luksusowej marki produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów. Światowej sławy modelka znana jest z zamiłowania do produktów najwyższej jakości, dlatego jej decyzja nie powinna nikogo dziwić. W sieci można już podziwiać pierwsze efekty współpracy - przepiękną sesję zdjęciową, na której modelka zaprezentowała się w 11 różnorodnych fryzurach autorstwa słynnego Luigiego Murenu.

ania przy upieciu wlosow

 

Do ich ułożenia i utrwalenia został użyty Kérastase L'Incroyable Blowdry. Jest to innowacyjny lotion, który aktywuje się pod wpływem ciepła i umożliwia długotrwałe utrwalenie każdej fryzury. Dzięki jego specjalnym właściwościom, zmiana stylizacji jest możliwa w dowolnym momencie. Kérastase L'Incroyable Blowdry można wielokrotnie aktywować za pomocą ciepła, co pozwala na wszelkie modyfikacje fryzury.
Anja Rubik w trakcie sesji zdjęciowej udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swojej codziennej pielęgnacji włosów. Topmodelka dba o to, aby jej fryzura była zawsze dobrze utrwalona i zarazem jak najbardziej naturalna oraz miękka w dotyku. Jeśli masz podobne oczekiwania odnośnie stylizacji włosów, to Kérastase L'Incroyable Blowdry jest produktem idealnym dla Ciebie!

ania rubik

Dzięki niemu w kilka minut możesz całkowicie odmienić swoją fryzurę. Umówiłaś się z przyjaciółkami na wieczór, ale musiałaś zostać dłużej w pracy i na przygotowanie się masz bardzo mało czasu? Żaden problem! Dzięki Kérastase L'Incroyable Blowdry z eleganckiego uczesania do pracy z łatwością możesz wyczarować fryzurę z charakterem, idealną na rockowy koncert. Dodatkowo masz pewność, że będzie przez cały czas perfekcyjnie utrwalona. Lotion marki Kérastase (dostępne na oficjalnej stronie internetowego dystrybutora http://www.fryzomania.pl/category/kerastase to idealny kosmetyk do stylizacji włosów dla nowoczesnej kobiety takiej jak Ty! Nie pozwól już nigdy więcej, aby niesforne kosmyki i rozpadająca się fryzura popsuły Ci nastrój w ważnym dla Ciebie dniu.

ania przy upieciu wlosow

Aby Twoje włosy były zdrowe i lśniące, sięgnij dodatkowo po inne produkty tej marki. Kosmetyki Kérastase spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.