Czy wiesz, że...

Dlaczego warto zadbać o takie szczegóły? Mocne drzwi i zamki są gwarancją bezpieczeństwa. Obecnie w Polsce zanotowano wzrost przestępczości i wandalizmu, w tym włamań do prywatnych posiadłości. Przyczyną tego jest brak odpowiedniego zabezpieczenia w postaci odpowiednich drzwi i zamków. Warto dbać o ich jakość, ponieważ za nimi kryje się nasz dorobek. Ponadto lekceważąc kwestie zabezpieczeń narażamy również siebie na niebezpieczeństwo. Aby uniknąć włamania koniecznością jest zadbanie o jakość drzwi. A co w przypadku kiedy jest już po fakcie?

Wybierz profesjonalistów

Po włamaniu pierwsze co należy zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo to wymiana zamków w drzwiach. Należy zadzwonić po profesjonalną firmę ślusarską, która zajmuje się tym zawodowo. Pamiętajmy, że chodzi o nasze bezpieczeństwo, więc należy wybrać takich specjalistów, którzy mają długi staż pracy. Wtedy mamy świadomość, że są profesjonalistami w dziedzinie ślusarstwa. Wymiana zepsutych części odbędzie się szybko i przyniesie oczekiwane rezultaty. Używają oni bowiem odpowiednich narzędzi, które stosują od lat. Daje nam to gwarancje satysfakcji z wykonanej usługi wymiany zamków przez firmę.

Aby mieć pewność, że mamy do czynienia z profesjonalna firmą należy również sprawdzić ich dotychczasowe osiągnięcia i to z iloma klientami już pracowali. Czytanie rekomendacji na różnych portalach jest w stanie ustrzec nas przed złym wyborem ślusarzy. Wiele firm działa 24h/dobre, więc mamy pewność, że nawet w środku nocy możemy liczyć na pomoc w sytuacji kryzysowej.

Drzwi wejściowe

Najlepiej wybierać drzwi stalowe. Jednymi z najbardziej polecanych są drzwi firmy GERDA, które są antywłamaniowe. Montaż ich należy zlecić firmie ślusarskiej. Zrobią to tak abyśmy mieli pewność, że jesteśmy bezpieczni i nie grozi nam żadne włamanie.

Pogotowie zamkowe – Kraków i okolice. Sprawdź!

Zamki antywłamaniowe

Wymiana zamków po włamaniu jest koniecznością. Jeżeli zamek jest nienaruszony również należy zadbać o jego wymianę, ponieważ to oznacza, że przestępca miał dostęp do niego czyli posiada klucz. Jest to konieczności, aby ustrzec się przed kolejnymi takimi sytuacjami.