Z życia wzięte

Zamki do drzwi to bardzo ważne elementy, które wpływają na bezpieczeństwo. Z tego powodu powinny być one wykonane ze szczególnym nastawieniem właśnie na tę kwestię – szczególnie, jeśli nie mieszka się już samemu, lecz z rodziną. W związku z powyższym, jako specjaliści w sowim fachu prowadzący internetowy sklep będący jednocześnie serwisem zamków 13tka, oferujemy Państwu niebanalną ofertę.

To, co nas wyróżnia to przede wszystkim doświadczenie w branży. Na rynku funkcjonujemy już od 1991 roku – cały czas się rozwijając i dbając o to, by nasze usługi zawsze były na najwyższym poziomie. Idąc z duchem czasu postanowiliśmy w 2015 roku poszerzyć naszą działalność także o sprzedaż internetową, czego efektem jest właśnie Sklep Klucz Master. Wszystko po to, by móc odpowiedzieć na potrzeby Klientów nie tylko na rynku lokalnym, ale też ogólnokrajowym.

Dlatego również i Państwo możecie dzisiaj korzystać z naszej oferty pełnej najwyższej jakości produktów, takich jak np. zamki systemowe. To jednak nie wszystko – nasz profesjonalny zespół składający się z Doradców Technicznych z chęcią udziela branżowych porad. Jeśli więc kiedykolwiek mieliby Państwo problem natury ślusarskiej – oto jesteśmy, już nieograniczeni kilometrami.

Warto również dodać, że wszyscy nasi Pracownicy znajdują się na ewidencyjnej liście Pracowników Zabezpieczenia Technicznego, a posiadana przez nas licencja 1 stopnia Technika Zabezpieczenia Mechanicznego potwierdza, że jeśli chodzi o uprawnienia do montażu, konserwacji, napraw czy też awaryjnego otwierania – jesteśmy specjalistami.

Dlaczego jeszcze warto w 13tce? To nie chodzi tylko o doświadczenie, posiadaną wiedzę czy też dobrą cenę – my po prostu zapewniamy, że wszelkie zamontowane przez nas zabezpieczenia czy też przekazywane wkładki bądź klucze są solidne i zawsze pod naszą ścisłą kontrolą. Na naszej stronie znajdą Państwo długą listę osób i instytucji, które zaufały nam w tej kwestii – co jest najlepszym dowodem naszego profesjonalizmu i rzetelności.

Sprawdź stronę klucz-master.pl – wybierz najlepszy zamek.

Jeden klucz – a wszystkie problemy rozwiązane!

Jedną z najważniejszych usług jakie Państwu oferujemy jest system master key, o którym możecie dowiedzieć się wszystkiego odwiedzając odpowiednią zakładkę na stronie internetowej. Ponadto, zawsze mogą Państwo kierować do pracowników naszej firmy wszelkie pytania tudzież wątpliwości tyczące się tego jak działa system klucza czy inne usługi w ramach naszej oferty do czego serdecznie zachęcamy!