Z życia wzięte

Spotkał Cię zaszczyt i para narzeczonych poprosiła, abyś był świadkiem na ich ślubie. Oprócz przygotowań związanych z tą uroczystością, czeka Cię jeszcze wybór odpowiedniego prezentu. Podpowiadamy jak pozostać w pamięci młodego małżeństwa nie tylko za pomocą zdjęć, ale też wspaniałego prezentu dla nich.

Drobiazg z dedykacją na pamiątkę.

Często Młoda Para dostaje w dniu ślubu pieniądze. To oczywiście świetny pomysł. Jeśli jako świadek podejmiesz taką decyzję, to doskonale byłoby zaakcentować Twoją rolę tego dnia jakimś drobiazgiem z dedykacją dla nowożeńców.

Panieńskie i kawalerskie. Tradycją jest, że to w gestii świadkowej i świadka jest organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Taki dzień mogą upamiętnić oczywiście prezenty z odpowiednią datą i ciekawymi życzeniami. To doskonała okazja, aby pozostawić Pannie Młodej czy Panu Młodemu pamiątkę przedślubnych czasów. Podarunek może być dowolny, a ważne na nim będą ciekawie zredagowane słowa ku pamięci beztroskiej zabawy. Pomysły na prezent dla osób, które kończą czas narzeczeństwa, niech będą przemyślane i podarowane z serca.

Wspólny prezent. Przy wyborze prezentu dla Młodej Pary zawsze myślimy o podarunku, z którego będą wspólnie korzystać. To uniwersalne rozwiązanie, a dobry pomysł na prezent to wiele radości dla obdarowanych. Może to być np. karafka na alkohol z grawerem, która ozdobi barek w salonie. Grawerowana deska do krojenia i pudełko na herbatę przyda się w kuchni, a szklanki z dedykacją uprzyjemnią każdą wspólną kawę. Ślubny album czy ramka na zdjęcie z dedykacją od świadka, to również piękna pamiątka.

Osobne podarunki. Możemy też wybrać osobne podarunki dla Panny i Pana Młodego. Świetnie sprawdzi się tu grawerowana biżuteria, na której będzie widniała data ślubu. Taki prezent to piękne uzupełnienie dla obrączek ślubnych. Jeśli zaś zdecydujemy się na różnorodne podarki, to prezentem dla Niej będzie na przykład złoty komplet, a dla Niego wybierzemy spośród prezentów ze szkła.

Każdy podarunek możemy urozmaicić słowami oraz datą tego pamiętnego dnia.

Grawerowana dedykacja. Niech to będą życzenia płynące prosto z serca najlepiej z datą ślubu. Możemy też napisać słowa pełne humoru, jeśli uznamy tao za stosowne. Takie dedykacje czyta się jeszcze wiele razy potem, a przywołują one zawsze najpiękniejsze wspomnienia. Graficzna aplikacja może uprzyjemnić wizualny wygląd przedmiotu, sprawiając, że prezent na ślub będzie wyjątkowy w każdym detalu.

Prezenty niech będą doskonałej jakości. Zawsze życzymy nowożeńcom, aby ich uczucie było trwałe, takie niech będą też dla nich prezenty. Doskonała jakość to niewątpliwie prezenty z drewna, prezenty ze szkła a także złote i srebrne podarunki w postaci biżuterii. Mamy wtedy pewność, że z naszego podarunku Młoda Para będzie się cieszyć jeszcze długo po ślubie, a Ty jako świadek również będziesz mile wspominany.