Z życia wzięte

Kupno działki, wybór projektu domu i w końcu sama budowa to nie jedyne zmartwienia osób, które decydują się na budowę domu. Bardzo ważną kwestią są wszystkie przyłącza do budynku. Nowi właściciele domów jednorodzinnych muszą uporać się również między innymi z systemem utylizacji ścieków.

W wielu lokalizacjach w Polsce przyłączenie się do kanalizacji jest jeszcze niemożliwe lub bardzo kosztowne. Można w takiej sytuacji skorzystać ze zbiornika bezodpływowego, czyli tak zwanego szamba.

Najskuteczniejszą, a zarazem najbardziej ekonomiczną i ekologiczną metodą utylizacji ścieków jest jednak zastosowanie nowoczesnych, przydomowych oczyszczalni ścieków o charakterze biologicznym.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są nie wiele droższe w montażu niż szambo, a zwrot kosztów można poczuć już po pierwszych 2 latach stosowania oczyszczalni.

Najlepszym rozwiązaniem w przydomowych oczyszczalniach są biologiczne oczyszczalnie ścieków VH ponieważ są najtrwalsze, a co również jest bardzo ważne są ekologiczne.

Pełna ofertę przydomowych oczyszczalni ścieków znajdziemy pod adresem: www.ekohouse-oczyszczalnie.pl

Nie musimy posiadać rachunków za wywóz szamba tak jak w przypadku zwykłego szamba betonowego, a wywóz odpadów z przydomowej oczyszczalni odbywa się zazwyczaj raz w roku w przypadku szamb raz w miesiącu, a czasami nawet częściej.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków można zakupić w firmie Eko House Technologie ekologiczne
Telefon: +48 609 482 429
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.ekohouse-oczyszczalnie.pl