Z życia wzięte

Prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach bez zaistnienia w internecie praktycznie nie jest możliwe. Każdy z nas używa poczty elektronicznej i z dnia na dzień coraz więcej ludzi robi zakupy w sieci, a już na pewno każda firma powinna mieć własna stronę www.

Rozpoczynając działalność gospodarczą, pierwszą myślą tuż po załatwieniu wszystkich urzędowych formalności jest "strona internetowa".

Oczywiście można zlecić wykonanie strony www profesjonalnej firmie. Można również samemu szukać hostingu i można samemu rejestrować domenę internetową. Wiąże się to niestety z wysokimi kosztami, które mogą sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych a co najważniejsze tracimy przy takim rozwiązaniu bardzo wiele cennego czasu, który możemy poświęcić na rozwój firmy i obsługę klientów.

Idealne rozwiązanie znaleźli twórcy portalu pl.mfirma.eu, udostępniając prosty w obsłudze kreator stron www.

Na portalu znajdziemy gotowe wzory stron WWW, dzięki którym nie musimy martwić się żadnymi trudnościami związanymi z zakładaniem strony. Wystarczy wybrać jeden z projektów graficznych i w 5 minut dopasować go do swoich potrzeb. To kompromis między indywidualnością (1000 wzorów, bardzo duża możliwość personalizacji zawartości) a ekonomicznym wykorzystaniem Twojego czasu i portfela.

W kilku krokach można wybrać własną domenę, stworzyć stronę www i nie martwić się o hosting. Wszystko w jednym miejscu.

Na portalu pl.mfirma.eu możemy założyć darmowe konto celem przetestowania kreatora przez okres 7 dni zupełnie za darmo. Portal pl.mfirma.eu pozwala także na śledzenie pozycji założonej strony www w wyszukiwarce Google. Na portalu można również skorzystać z usług tworzenia kampanii reklamowych Google Adwords (pozycjonowanie w linkach sponsorowanych).