Czy wiesz, że...

Bardzo wielu polskich przedsiębiorców, decyduje się na założenie swojej firmy właśnie w Anglii. Dla niektórych jest to proceder nie do końca zrozumiały. Należy jednak przyznać, że jeśli chodzi o założenie firmy w Anglii, to jest to o wiele prostsze i przede wszystkim tańsze przedsięwzięcie, aniżeli założenie firmy w Polsce. Co zatem dokładnie przemawia na korzyść założenia swojej firmy w Anglii i jakie dokładnie wynikają z tego korzyści? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie państwo w poniższym artykule.

Przede wszystkim – niższe podatki

To absolutna podstawa, która bardzo często okazuje się być tym najbardziej decydującym czynnikiem, jeśli chodzi o założenie własnej działalności gospodarczej właśnie w Anglii. Gdybyśmy mieli w jakikolwiek sposób porównywać system podatkowy Polski i Anglii, nawet laik zauważyłby, że ten drugi z wymienionych, jest znacznie bardziej korzystny dla przedsiębiorcy, aniżeli pierwszy. Nie ma się zatem co dziwić, że bardzo wielu młodych przedsiębiorców, decyduje się na założenie własnej firmy właśnie w Anglii.

Po drugie – lepszy start

Polska nadal jest jeszcze nie do końca przygotowana na start młodych przedsiębiorców. Nadal tworzą się różnego rodzaju trudności, związane zarówno z kwestiami podatkowymi, jak i organizacyjnymi, które skutecznie odstraszają, szczególnie młodych przedsiębiorców, przed założeniem własnego biznesu w Polsce. Jeśli zaś chodzi o to, jak wygląda to w Anglii, to należy przyznać, że państwo daje naprawdę bardzo duże wsparcie, jeśli chodzi o logistykę i merytoryczność w przypadku zakładania własnej firmy. Dlatego też, bardzo wielu młodych ludzi, decyduje się na założenie swojej firmy właśnie w Anglii.

Sami zatem widzicie, ze korzyści, które przemawiają za założeniem własnej firmy właśnie w Anglii, jest bardzo dużo. Nie ma się zatem czemu dziwić, że szczególnie młodzi przedsiębiorcy, decydują się na otworzenie własnego biznesu właśnie w tym kraju. Jeśli zatem mamy możliwość założenia własnej firmy a przy okazji zminimalizowania biurokracji z tym związanej, to warto się nad takim rozwiązaniem zastanowić.

Chcesz założyć firmę w Anglii? Zapraszamy na http://taxtrade-uk.com/ - poznaj usługi jakie świadczymy.