Z życia wzięte

Od niedawna dostępna jest nowa wersja serwisu, który zawiera ogłoszenia wynajmu mieszkań, pokoi i stancji w Krakowie. Jest on częścią grupy estancje.pl. Serwis skierowany jest nie tylko do studentów poszukujących stancji lub pokoju, ale również innych osób, które zmieniają miejsce zamieszkania. Nowa wersja portalu powstała głównie z myślą o osobach, które nie znają jeszcze miasta, w którym planują zamieszkać. Serwis został udoskonalony w mapki z lokalizacjami i zoptymalizowany pod urządzenia mobilne. Korzystanie z niego nie wymaga uiszczenia żadnych opłat. Jest całkowicie darmowy.

Sprawdź http://stancjelublin.pl. Najlepsze oferty mieszkań.

Celem powstania serwisu jest ułatwienie przebrnięcia, osobom zmieniającym miejsce zamieszkania, przez etap poszukiwań nowego lokum. Dlatego też serwis został udoskonalony w mapki. Taka mapka umieszczona jest przy każdym ogłoszeniu. Dzięki temu istnieje możliwość zobrazowania miejsca, w którym znajduje się mieszkanie z oferty. - Zdajemy sobie sprawę, jak trudne jest znalezienie mieszkania w mieście, którego nie znamy. Podczas poszukiwań nowego lokum ważny jest przecież nie tylko wygląda mieszkania, ale również jego lokalizacja. Takie mapki ułatwią orientację osobom, które mają pierwszy raz styczność z nowym miastem. Szczególnie ważne jest to w momencie, kiedy przyczyną zmiany zamieszkania jest praca lub studia. Warto znaleźć lokum w okolicach, w których będziemy musieli bywać najczęściej. Studenci np. będą szukać stancji w okolicy zbliżonej do kampusów uczelni -dodaje właściciel grupy estancje,pl.

Oferta na http://lublin.estancje.pl.

Mapki to nie jedyna nowość w serwisie. Został on także zoptymalizowany pod urządzenia mobilne, więc ogłoszenia można przeglądać także ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń przenośnych. Na portalu dostępny jest także filtr, który umożliwia wyszukanie tylko takich ofert, które będą najbardziej interesujące dla poszukującego. Filtrowana jest cena, ilość pokoi, dokładana lokalizacja lub dzielnica miasta. Serwis szybko się rozwija, ponieważ jest cały czas aktualizowany w nowe oferty.