Kraj i Świat

Rozpoczyna się nowy rok akademicki, a wraz z nim setki tysięcy studentów szuka mieszkania w obcym mieście. Każdy musi przeczesać rynek, żeby znaleźć to swoje wymarzone M. Jest w czym wybierać. Sprawdź nowy portal ogłoszeniowy, na którym znajdziesz pokoje, mieszkania lub nawet całe domy do wynajęcia we wszystkich akademickich miastach Polski!

Dla studentów poszukiwanie mieszkania do wynajęcia to nie jest droga usłana różami. Właściciele mieszkań, nie prezentują na portalach wszystkich kosztów związanych z wynajmem. Informacje o opłatach do wspólnoty mieszkaniowej, dostawców mediów, czy nawet kaucja - są często podawane dopiero po kontakcie telefonicznym, lub nawet w trakcie prezentacji mieszkania! To znacznie wydłuża czas, w jakim znajdujemy interesującą nas ofertę. Pora to zmienić.  

W sieci pojawił się nowy – darmowy portal ogłoszeniowy tablica wynajmu, który prezentuje wszystkie koszty związane z wynajmem. Osoba zainteresowana lokalem, z góry widzi jego wszystkie ceny. Koszt wynajmu składa się z czynszu dla właściciela, opłat do wspólnoty mieszkaniowej, dostawców mediów i kaucji. Wszystkie te informacje prezentowane są na portalu! 

Tablica wynajmu ma za zadanie połączyć dwie strony transakcji - najemców i wynajmujących. Właściciele w prosty i wygodny sposób mogą zamieszczać swoje oferty, a najemcy dostają pełne informacje o lokalu. To proste.  

Jeśli poszukujesz mieszkania do wynajęcia na terenie miast Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Bydgoszcz, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Opole, Chorzów, Legnica, Oleśnica, Brzeg, Oława, Trzebnica - odwiedź tablicę wynajmu. Znajdziesz tam tysiące oferty wynajmu pokoi, mieszkań i domów.

Portal udostępnia dodatkową, ciekawą funkcjonalność, ułatwiającą przeglądanie ofert przez osoby zainteresowane. Każdy odwiedzający, może bez zbędnych rejestracji i logowań, zapisać ogłoszenia w swoim schowku, dzięki czemu ma szybki dostęp do ofert, którymi jest potencjalnie zainteresowany.

Jak wynająć mieszkanie

Szukając mieszkania, zastanawiasz się, na jakie elementy powinieneś zwrócić uwagę. Specjalnie dla studentów, poszukujących pierwszego mieszkania do wynajęcia na portalu został zamieszczony poradnik jak wynająć mieszkanie. Znajdziesz w nim cenne informacje, przy poszukiwaniu pierwszego lokum. Na co zwrócić uwagę, jaką wybrać lokalizację i jak kształtują się ceny wynajmu. 

Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia lub posiadasz mieszkanie, na które chcesz znaleźć lokatorów, zajrzyj - darmowy portal ogłoszeń wynajmu - tablica wynajmu. Do zobaczenia w naszych mieszkaniach!