Czy wiesz, że...

Aby cieszyć się komfortem cieplnym we wnętrzu domu położonego w Beskidzie Sądeckim, nie wystarczy go dobrze ogrzewać. Należy też zamontować w nim stolarkę okienną i drzwiową, której nie straszne będą gwałtowne zmiany charakterystyczne dla klimatu panującego w tej okolicy. Jak wybierać okna i drzwi do domu w górach? Odpowie ekspert z salonu rolety i okna Nowy Sącz - COMPLEX Sawicki

Obszar Beskidu Sądeckiego i miasta Nowy Sącz to z pewnością jeden z najbardziej malowniczych regionów górskich w Polsce. Mieszkając tu, jesteś szczęściarzem – cieszysz się otoczeniem dziewiczej przyrody, wspaniałymi widokami z okien i czystym powietrzem. Odczuwasz też wpływ specyficznego mikroklimatu panującego w regionie. Znaczne różnice temperatur, występujące o każdej porze roku obfite opady śniegu  i porywiste, lokalne wiatry to tylko niektóre z jego charakterystycznych cech. Miej je na względzie wybierając okna i drzwi do swojego domu.  

okna

Okna  i drzwi Twojego domu powinny charakteryzować się lepszymi właściwościami izolacyjnymi od standardowych. Będą bowiem chronić Cię nie tylko przed chłodem , ale również wyjątkowo silnymi i porywistymi górskimi wiatrami oraz śniegiem. Zdecyduj się więc na okna i drzwi pcv lub drewniane z profilami wielokomorowymi o niskim współczynniku przenikania ciepła. Zadbaj o to, by drzwi były wyposażone w wysokiej jakości zamek antywłamaniowy. 

Kupując okna i drzwi, stawiaj na produkty firm cieszących się ugruntowaną pozycją na rynku . Da Ci to pewność zakupu okien i drzwi wysokiej jakości  pozostającej w doskonałej relacji do ich atrakcyjnej ceny. Poznaj produkty Dako, znanej i zaufanej firmy w branży stolarki okiennej i drzwiowej, w której ofercie z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Produkty Dako i akcesoria okienne – parapety, rolety, markizy Nowy Sącz znajdziesz w Naszym salonie COMPLEX Sawicki 

Odwiedzając salon spotkasz się z profesjonalną obsługą i doradztwem w zakresie wyboru okien, drwi, bram i rolet, które doskonale sprawdzą się w lokalnym klimacie. Kupisz wysokiej jakości okna i rolety Nowy Sącz w atrakcyjnych cenach, z dowozem i montażem na terenie całego województwa.

Artykuł opracowany przez firmę Oknasacz.pl z Nowego Sącza.