Czy wiesz, że...

Im bliżej końca roku kalendarzowego tym rozpoczyna się bardziej gorączkowy okres dla drukarni przy zamówieniach kalendarzy. Z kalendarzy korzystamy wszędzie i na każdym kroku i właśnie teraz - pod koniec roku - jest doskonały moment na ich zamawianie.

Najbardziej popularnymi i najlepiej sprzedającymi się kalendarzami są kalendarze ścienne. Używamy ich na co dzień w domach, biurach i instytucjach. Kolorowe, z ciekawymi motywami mogą również stanowić pewien rodzaj dekoracji ściennej, ale przede wszystkim to doskonały sposób marketingu każdej firmy. Rodzajów kalendarzy jest bardzo wiele. Możemy wyróżnić kalendarze ścienne trójdzielne z główką, ścienne trójdzielne, planszowe, jednodzielne, wieloplanszowe.

Drukarnia Drukpolska.pl wykonuje m.in. kalendarze reklamowe:
- jednodzielne
- trójdzielne
- biurowe
- na lodówkę
- wieloplanszowe
- biuwary
- KD 310×310

Dla klientów w drukarni Drukpolska.pl przy większych zamówieniach przewidziane są rabaty (im większą ilość kupisz tym kalendarz jest tańszy).

Oprócz kalendarzy ściennych, mamy też wiele innych takich jak np. kalendarze biurkowe. Kalendarze biurkowe bardzo popularne w biurach, nie zajmują dużo miejsca i nie są drogie w zakupie. Tego typu kalendarzyk jest wykonany w formie trójkąta z przyklejonymi kartkami do podstawy.

Jak więc widać kalendarzy na rynku jest mnóstwo. Każdy ma inne przeznaczenie, przyjmuje inną formę, oraz ma inne zastosowanie. Kalendarze są produktem, który jest i będzie zawsze potrzebny i nigdy nie wyjdzie z mody.

DrukPolska
ul. Sprzeczna 9
62-002 Suchy Las
Tel. 530 206 522
Tel. 61 674 03 64
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: http://drukpolska.pl