Z życia wzięte

Życie i śmierć to fascynujące tematy. Wielu naukowców, filozofów podejmuje je, dochodząc do ciekawych wniosków. Każdy z nas chciałby wiedzieć czy życie na ziemi będzie zawsze istnieć, czy kiedyś nadejdzie koniec świata? To pytania w sumie retoryczne, bo chyba nikt nie zna na nie odpowiedzi. Niektórzy wizjonerzy przekazali swoją wiedzę na ten temat w przepowiedniach,  niektóre z nich powoli się sprawdzają, inne nie.

Mogą one być bowiem w różny sposób interpretowane. Na stronie http://www.koniecswiata.org/ można zapoznać się z bardzo ciekawymi informacjami dotyczącymi czasów ostatecznych, religii, życia po śmierci.

Ostatnio większość z nas słyszy niepokojące informacje na temat tragicznych wydarzeń związanych z licznymi konfliktami zbrojnymi, kataklizmami i atakami terrorystycznymi. To wszystko budzi lęk i strach przed III wojna światową (więcej tutaj) bądź nawet końcem świata. Coraz częściej zaglądamy do przepowiedni, więcej czytamy i obserwujemy wydarzenia w świecie. W przepowiedniach znajdziemy wiele prawd, które dotyczą naszych współczesnych wydarzeń, jednak nie należy wpadać w panikę, tylko myśleć pozytywnie, strach i lęk są bowiem najgorszymi doradcami.

Oprócz licznych konfliktów zbrojnych, to my sami przyczyniamy się do zagłady naszej planety. Wiele osób nie jest świadomych, jak ważna jest ochrona środowiska, dbałość o przyrodę i zwierzęta. Przemysł ciągle się rozwija, pojawia się coraz więcej fabryk, które trują środowisko. Zanieczyszczają powietrze, wodę i glebę. Człowiek narażony jest przez to na liczne schorzenia, nowotwory są obecnie coraz częstszą choroba nękającą ludzi. Produkty spożywcze, które kupujemy mają zazwyczaj w swoim składzie sztuczne dodatki, ulepszacze niszczące nasze zdrowie. Z każdej strony jesteśmy narażani na szkodliwe czynniki. To właśnie człowiek prowadzi do swojego unicestwienia, niszczy bowiem przyrodę  a także samego siebie. Wiele takich trafnych przemyśleń znajdziemy na http://www.koniecswiata.org/1451/katastrofy-ktore-wstrzasna-ludzkoscia/.

W obecnych czasach ma miejsce wiele katastrof związanych z siłami natury. Coraz częściej słyszy się o erupcjach czynnych wulkanów, bardzo groźne są również tsunami, które występują  nagle i niszczą wszystko co napotkają na swojej drodze. Na słońcu pojawiają się liczne zmiany, które mogą w przyszłości być bardzo niebezpieczne dla ziemi. Te wszystkie wydarzenia występują coraz częściej, z coraz większym natężeniem. Stanowi to realne zagrożenie dla ludzkości. Oprócz sił natury, człowiek również posiada wielki potencjał w swoich rękach czyli broń nuklearną, która może zniszczyć całkowicie życie na ziemi.