Z życia wzięte

Ktoś, kiedyś powiedział: „Czekolada nie zadaje pytań. Czekolada rozumie.” Szkopuł w tym, że taka    empatyczna czekolada może nam pomóc tylko wtedy, gdy faktycznie – jest wysokiej jakości czekoladą. Całe szczęście, również i na polskim rynku nie brakuje producentów pysznych czekoladek, pralinek, bombonierek. Jeśli jednak próbujesz znaleźć takie, które naprawdę zrozumieją Ciebie albo bliską Ci osobę – wypróbuj te od Karmello.

Karmello – małe co nieco o marce

Karmello Chocolatier to marka dobrze znana czekoladoholikom – głównie ze względu na pyszności, jakie oferuje. Warto jednak dowiedzieć się co nieco na temat samej marki.

Przede wszystkim chodzi o jakość produktu i przyjemność chwili – takie było zamierzenie od początku, stąd nic dziwnego, że twórcy Karmello postawili na ręcznie robione wyroby czekoladowe.

To był strzał w dziesiątkę, bowiem choć minęło jedynie kilka lat od powstania firmy dzisiaj jest to już znana i lubiana marka, z siecią sklepów

karmello czekolada

stacjonarnych, sprzedażą online oraz pijalniami czekolady rozsianymi po całej Polsce.

Z miłości do słodkości – dynamiczny rozwój firmy. To zrozumiałe, bowiem pasja motywuje i sprawia, że w biznes wkłada się serce i kreatywność. Ludzie to czują w każdej pieczołowicie przygotowanej czekoladce. Dlaczego jeszcze Karmello Chocolatier cieszy się taką sympatią?

→ zapewniają produkty najwyższej jakości

→oferta jest tworzona wyłącznie w oparciu o starannie wyselekcjonowane składniki

→ podstawą każdej słodkości jest belgijska czekolada

→ nad wszystkim czuwa kreator smaków Karmello -doświadczony Mistrz Czekoladnictwa


Karmello nie zamyka się w ramach tabliczki czekolady… lecz wychodzi poza schematy. Najlepszym na to dowodem jest fakt, że dzięki tej otwartości na doznania smakowe w ofercie Karmello możemy znaleźć obok tradycyjnych i uwielbianych pyszności, również nowe, zaskakujące połączenia, jak np. czekoladki z wytrawnymi dodatkami, takimi jak gorgonzola bądź pomidory.

karmello

Czekolada, która rozumie

Nawiązując do cytatu na wstępie – marka postarała się o to, by wyroby czekoladowe mogły jeszcze trafniej przemówić do wielbicieli słodkości, stąd w ofercie możemy stworzyć własny zestaw czekoladek Karmello. Dzięki udostępnionemu na stronie konfiguratorowi jest to bardziej niż proste, a dodatkowo niesamowicie przyjemne. Wystarczy przeciągnąć czekoladki, aby stworzyć własne, niepowtarzalne pudełko pralinek! Do wyboru są dwie opcje: własny zestaw z dowolnie wybranymi czekoladkami bądź tzw. czekoladowa wiadomość, czyli pudełko czekoladek w którym pralinki z literkami układają się wg naszego własnego projektu.

Jeśli chcecie odkryć nowe, czekoladowe doznania – zajrzyj już teraz do Karmello Chocolatier.