Nauka

W dzisiejszych czasach istnieje bardzo wiele form nauki. Począwszy od tradycyjnej szkoły, poprzez naukę online, a skończywszy na nauczaniu indywidualnym.

Dla wielu uczniów, niezależnie od formy nauki, przychodzi taki moment, że potrzebują pomocy w nauce, pomocy w przygotowaniu się do egzaminów lub najzwyczajniej potrzebują korepetycji z danej dziedziny nauki. Mogą wtedy sięgnąć do internetu, aby znaleźć pomoc, mogą również prosić kogoś znajomego lub poszukać profesjonalnego korepetytora. O ile w dużych miastach może nie być problemem, o tyle w mniejszych miasteczkach i miejscowościach problem znacząco wzrasta.

Korepetytora, który oferuje korepetycje w danej okolicy można znaleźć poprzez ogłoszenia zamieszczane w prasie lokalnej lub szukać ogłoszeń w internecie. Właśnie po to powstał portal ogłoszeniowy edukorki.pl.

Portal edukorki.pl to nowoczesny serwis, w którym można znaleźć najciekawsze oferty korepetycji z wszystkich przedmiotów, a dzięki aktualnej bazie nauczycieli i korepetytorów, Uczeń będzie mógł wybrać najlepsze oferty edukacyjne w swojej okolicy. Istotną zaletą portalu jest odnalezienie najlepszego korepetytora, z którym uczeń może spotkać się osobiście "twarzą w twarz", ale równie istotną możliwością jakie daje portal jest komunikacja pomiędzy uczniem i korepetytorem i możliwość nauki online co staje się coraz powszechniejszą formą nauki, gdyż nie ma potrzeby spotkań osobistych i nie ma ograniczenia lokalnego tzn. uczeń może wybrać nauczyciela/korepetytora z drugiego końca Polski lub nawet z zagranicy.

Na portalu nauczyciele, korepetytorzy, studenci mogą zamieszczać swoją ofertę edukacyjną dostosowaną bezpośrednio do potrzeb ucznia. 

Istotną zaletą portalu jest możliwość dodania bezpłatnego ogłoszenia również przez szkoły językowe oraz firmy szkoleniowe dotyczące usług edukacyjnych jakie oferują.