Czy wiesz, że...

Luksusowy samochód to marzenie niejednego mężczyzny, a coraz częściej także i marzenie kobiet. W rzeczywistości wszyscy kierowcy chcieliby taki posiadać, a mało którego na taki pojazd stać, bo chcąc go zdobyć, trzeba by było przeznaczyć na niego jakieś kilkaset tysięcy złotych. Jest jednak sposób, który pozwala przejechać się wymarzonym, sportowym i ekskluzywnym autem, bez konieczności tracenia dużej części swojego budżetu. Ten sposób to zarezerwowanie przejażdżki samochodowej, czyli skorzystanie ze specjalnych voucherów, które teraz nierzadko związane są z motoryzacją. Oczywiście ich też nikt nie dostanie za darmo, dlatego kierowcy prawdopodobnie zechcą się teraz dowiedzieć, ile wyniesie ich jeden voucher. A jego cena przeważnie zawsze wygląda tak samo.

Przeciętna cena jednego vouchera

Voucherami motoryzacyjnymi handluje całkiem sporo działalności, dlatego i ceny ich produktów bywają dość odmienne. Popularna firma zajmująca się oferowaniem przejażdżek samochodowych posiada zatem vouchery wycenione przeważnie na kilkaset złotych. Najtańszy z nich kosztuje niecałe dwieście złotych, jednak skierowany jest głównie do osób najmłodszych. Pozwala on dzieciom przejechać się luksusowym autem w roli pasażera, ponieważ samo auto prowadzone jest przez przeszkolonego i doświadczonego kierowcę. Jeśli natomiast to jakiś inny kierowca chciałby kupić sobie tego typu voucher, za najtańszy zapłaciłby już więcej niż jego dziecko, bo lekko ponad dwieście złotych. Taka cena pozwoliłaby mu przejechać się np. ferrari, chociaż przejażdżka nie trwałaby długo, bo jedynie piętnaście minut. Chcąc jeździć dłużej, trzeba już zapłacić więcej i to nierzadko nawet kilka tysięcy złotych.

Jazda Lamborghini z JazdaMarzen.pl – sprawdź oferty!

Firmy dysponują także voucherami dla grup zorganizowanych, które mogą kupić dla siebie większe paczki przyjaciół lub znajomych, by wspólnie cieszyć się możliwością jeżdżenia fantastycznymi samochodami. Tego typu zabawa staje się bowiem jeszcze przyjemniejsza, gdy można dzielić ją ze swoimi bliskimi i wspólnie z nimi przeżywać cudowne chwile.