Z życia wzięte

Chcąc obcować ze sztuką możesz iść do muzeum. Możesz iść do galerii i kupić drogi obraz. Ale możesz też znacznie więcej! Poznaj Artiglo. Niezwykły sklep, w którym codzienne przedmioty nabierają nowego znaczenia.

Codzienność w ciekawszych barwach
W Polsce jest wielu młodych, zdolnych artystów, którzy chcieliby rozwijać się i prezentować światu swoje prace. Jednak brakowało dla nich przestrzeni, która by im na to pozwalała. Platforma Artiglo to miejsce współtworzone przez artystów, którzy dzielą się swoimi dziełami na przedmiotach codziennego użytku. Dlatego jeśli lubisz i chcesz obcować ze sztuką i doceniasz dobry design, wprowadź do swojej przestrzeni wyjątkowe przedmioty i ubierz swoją codzienność w ciekawe, artystyczne barwy.

Artyści i Artiglo
Artiglo przesyła artystom prowizję, którą dostają od każdego zakupionego produktu. Dlatego wszystko, co kupujesz w tym sklepie jest formą wsparcia młodych talentów, którzy swoje zarobki mogą przeznaczyć na dalszy rozwój umiejętności czy specjalistyczne sprzęty i oprogramowanie. Artyści mają dzięki Artiglo jasno sprecyzowane cele i korzyści – tworząc unikalne designy, które podobają się kupującym, dzielą się ze światem swoją sztuką i zarabiają na tym.

Przedmioty, które inspirują
Artiglo oferuje najróżniejszy asortyment. Kolekcja ubrań męskich obejmuje m.in. V-neck z charakterystycznym dekoltem w serek oraz praktyczną bluzę z kapturem. Panie mogą poczuć się świetnie w bluzce z okrągłym dekoltem i krótkimi, wywiniętymi rękawkami lub w bluzce oversize, która lubi łączyć się ze skórzaną kurtką. Dzięki artystycznym designom możesz dostosować ubranie do swojego nastroju i robić piorunujące, odrobinę ekscentryczne wrażenie gdziekolwiek się pojawisz. Wszystkie ubrania w Artiglo są wykonane z wysokojakościowej bawełny, która długo zachowa świeży wygląd.

Dział kuchenny Artiglo pozwoli Ci zasmakować sztukę w nowym wymiarze. Smukłe kubki latte to propozycja dla kawoszy, a duże kubki sprawdzają się w kuchniach fanów gorących napojów w nielimitowanych ilościach. Artystyczne grafiki sprawią, że twoja kuchnia stanie się bardziej kolorowa i nabierze charakteru!

Na deser najciekawsze i najbardziej efektowne produkty Artiglo – elementy wystroju wnętrz. Jeśli znalazłeś design, który cię ujął, możesz nabyć go w postaci obrazu nadrukowanego na płótnie. Jest to świetna alternatywa dla ręcznie malowanych obrazów. Sklep oferuje także plakaty na usztywnionym papierze fotograficznym, które oprawiane są w czarne, drewniane ramy i dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu. Chcesz bardziej zaszaleć? Postaw na naklejki na ścianę, które drukowane są w kształcie swoich designów, dzięki czemu są bardzo estetyczne i efektowne. Znajdź więc design, od którego nie będziesz mógł oderwać wzroku i zabierz kawałek sztuki do domu!