Z życia wzięte

Pierwsze skojarzenie z Świętami Bożego Narodzenia? Smaki i zapachy zwyczajowych potraw? Mycie okien i tzw. świąteczne porządki? Choinka, ozdoby i plątaniny światełek? To wszystko i jeszcze… Kevin, który tradycyjnie zostaje na święta sam w domu! I to właśnie Kevin niech będzie tegoroczną inspiracją prezentową. Bo to, co na długo zostaje w naszej pamięci to właśnie przeżycia. Zwłaszcza te wyjątkowe przeżycia.

Prezent inny niż wszystkie

Zrobienie wyjątkowego prezentu naszym bliskim staje się z roku na rok coraz trudniejsze. To są przecież wciąż te same osoby, a my za każdym razem chcemy, by byli zaskoczeni i zadowoleni. Rotowanie ograniczoną bądź co bądź liczbą pomysłów to zajęcie wymagające wysokich kompetencji organizacyjnych, bo np. przypadkowe podarowanie dwa razy z rzędu wujkowi Stefanowi krawata może spotkać się z kąśliwą uwagą cioci Krysi, która nie omieszka skomentować, że gdzie on niby w tych krawatach miałby chodzić, bo chyba nie do piekarni na rogu. Samej cioci Krysi również nie można podarować byle czego, wiadomo. Ukochanej mamie i tacie, dorastającym dzieciom, siostrze i szwagrowi, przyjaciołom – im wszystkim chciałoby się nieba przychylić... Niebo! To jest myśl! Podarujmy im niezapomniane przeżycia! Tutaj znajdziemy mnóstwo inspiracji: https://www.prezenty.pl/prezenty-przezycia.

Prezent wyższych lotów

widokowy lot balonem dla dwojga w locie grupowym prezenty pl pl2007 97c8c5ec

Prezent nie musi być zapakowanym w lśniący papier i przewiązanym czerwoną wstążeczką gadżetem. Nie musi być nawet książką, czy flakonem ulubionych perfum. Może być voucherem, który pozwoli… wzbić się pod niebo. Lot balonem będzie z pewnością prezentem, którego nie zapomni żadna obdarowana nim osoba. To niebanalny pomysł na wyjątkowe przeżycia, które możemy zafundować np. mamie i tacie lub parze przyjaciół. Doskonałą koncepcją jest zrobienie takiej niespodzianki własnej żonie lub mężowi, narzeczonej lub narzeczonemu – wówczas w tę jedyną w swoim rodzaju podróż wyruszycie we dwoje. W zależności od wybranej opcji, możecie polecieć: z grupą innych osób (to świetna okazja, by w nadzwyczajnych okolicznościach poznać niezwykłych ludzi), z rodziną lub przyjaciółmi (wymaga to wykupienia lotu na wyłączność dla grupy 5-6 osób), albo z dziewczyną, której zamierzacie się oświadczyć (wasze zaręczyny w chmurach będą wspomnieniem, które z pewnością przetrwa w pamięci kolejnych pokoleń). Balon wzbija się najczęściej na wysokość około 2000 metrów, a lot trwa kilkadziesiąt minut (poprzedza go niezbędne szkolenie). Jeżeli bardziej niż spokoju, ciszy i podziwiania widoków z bezpiecznego kosza balonu pożądacie dynamicznych przygód i adrenaliny - możecie zdecydować się na inną powietrzną przygodę, np. lot motoparalotnią. A jeśli jednak wolelibyście nie odrywać się od ziemi…

Prezent w barwach moro

przejazdzka gasienicowa haubica samobiezna 2s1 gozdzik prezenty pl pl2047 2bf067d5

Pasja militarna to zainteresowania krążące wokół różnego rodzaju militariów – od przedmiotów ruchomych (tj. umundurowanie, uzbrojenie, odznaczenia, mapy), przez nieruchomości (tj. budowle obronne, pola ćwiczebne, lądowiska), aż po maszyny i pojazdy wojskowe konstruowane dla potrzeb zarówno pokojowej egzystencji wojska, jak i prowadzenia wszelkich działań wojennych. Bardzo często zamiłowanie do tematyki wojskowej to hobby rodzinne, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jeśli więc w waszej rodzinie: dziadek, ojciec i syn lub córka interesują się militariami – sprezentujmy im możliwość przejażdżki lub poprowadzenia pojazdu militarnego. Zarówno ci starsi, którzy w latach swej młodości zachwycali się „Czterema pancernymi i psem”, jak i ci młodsi, którzy urodzili się wiele lat po premierze wspomnianego serialu - będą zachwyceni takim prezentem! Do wyboru mamy między innymi przejazd samobieżną haubicą Goździk, który to pojazd waży ponad 15 tyś. kg, ma ponad 7 metrów długości, prawie 3 metry szerokości i blisko 3 metry wysokości. Pojeździcie nim po nierównym terenie, ale również… popływacie (Goździk to pojazd pływający!). Jeżeli do tej pory nie interesowaliście się militariami – być może ta właśnie wyjątkowa przygoda stanie się początkiem nowej, rodzinnej pasji?

Wystrzałowy prezent!

poznaj strzelanie prezenty pl pl2071 a2dfc519

Cel? Pal! Wolisz podarować bliskim coś bardziej statecznego, wymagającego skupienia i precyzji? Coś pozwalającego zdobyć nowe umiejętności lub po prostu odświeżyć stare? Niezapomniane przeżycia nie muszą wiązać się z unoszeniem nad ziemią ani rykiem silników! Kurs używania broni palnej i samo strzelanie wywoła wystarczająco dużo emocji, by stać się jednym z tych wyjątkowych prezentów, o których jeszcze długo będziecie wspominać przy różnych okazjach. Na kurs można zapisać dowolną ilość osób, które ukończyły minimum 16 lat. Szkolenie strzeleckie to rewelacyjna okazja, by zdobyć podstawową wiedzę z tego zakresu – teoretyczną i praktyczną. Wszystko będzie odbywało się pod okiem doświadczonych instruktorów – będzie to zatem czas wystrzałowy, ale bezpieczny. Kto wie, może ten prezent będzie początkiem życiowego hobby?

Do Świąt zostało nam naprawdę niewiele czasu. To ostatni moment na zorganizowanie wyjątkowych prezentów dla naszych najbliższych. Garść inspiracji znajdziecie również tutaj: http://splendo.pl/artykul/swieta-za-pasem-a/106615.