Magazyn Kulturalny

Każdy czasami potrzebuje wsparcia finansowego. Można pożyczać od rodziny czy znajomych, można wziąć kredyt w banku, ale można również sięgnąć po szybką i bezpieczną pożyczkę. Tego typu rozwiązania finansowe zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób, którym na rękę jest możliwość zaciągnięcia takiej pożyczki za pośrednictwem internetu. Mimo, że podstawową cechą szybkich pożyczek jest krótki okres spłaty, to na rynku znajdują się również oferty z dłuższym okresem spłaty.

Pożyczka na 2 miesiące? Oczywiście!

Przeważnie szybkie pożyczki mają okres spłaty 30 dni. Istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania – oczywiście za odpowiednią dopłatą. Aby nie przepłacać, warto rozejrzeć się która firma oferuje darmowe pożyczki ze spłatą w ciągu 60 dni, gwarantowaną umową. Okazuje się, że jest kilka takich ofert. Jak je odszukać? Pomoże w tym http://lowcachwilowek.pl/. To platforma, na której znaleźć można kilkadziesiąt ofert szybkich pożyczek. Przeglądając pożyczki online z łowcą chwilówek można znaleźć różne oferty – także takie, gdzie pożyczkę spłaca się przez dwa miesiące.


Pożyczka nie tylko szybka, ale i bezpieczna

Zaciągnąć szybko pożyczkę to obecnie żaden problem. Uważać jednak trzeba na oferowane warunki, aby nie okazało się, że szybki przelew środków na konto to jedyny plus. Pożyczka online załatwiana jest w kilkadziesiąt minut, a pieniądze na rachunek bankowy mogą trafić nawet po kwadransie. Może się jednak okazać, że RRSO takiego kredytu jest zatrważająco wysokie, przez co oddać należy o wiele większą sumę. Dlatego najbezpieczniejsza będzie pożyczka online, której rzeczywiste roczne oprocentowanie kredytu wynosi 0%. Takie właśnie znaleźć można porównywarce chwilówek - lowcachwilowek. Najczęściej taka oferta kierowana jest do nowych klientów danej firmy.


U kogo pożyczyć?

Pożyczki online z łowcą chwilówek, które oferują zerowe lub bardzo niskie oprocentowanie i termin spłaty wynoszący 60 dni - to na przykład FerratumBank. Pożyczyć można od 100 do 1500 złotych, na czas od 15 do 60 dni, z zerowym oprocentowaniem. Inną propozycją jest Wonga.
W przypadku tej instytucji pozabankowej pożyczyć można od 50 złotych do 1500. Spłatę zobowiązania można zrealizować w terminie od 1 do 60 dni. RRSO wynosi tutaj 27,24 %, co  w praktyce oznacza, że pożyczając 500 złotych oddać należy 510 złotych. Plusem korzystania
z wyszukiwarki pożyczek online jest to, że od razu dowiedzieć się można wszelkich niezbędnych informacji. A jeśli dana oferta spełnia wymogi, od razu można złożyć internetowy wniosek
o pożyczkę.