Magazyn Kulturalny

Celebrytów jest wielu. Co jednak o nich wiemy? Czy naprawdę są tacy jak przedstawiają ich media a może mają drugą, prywatną twarz? Wiele osób zastanawia się nad swoimi idolami. Fani chcieliby wiedzieć więcej niż mogą przeczytać w gazecie. Przykładem nie poznanej do końca gwiazdy jest śliczna aktorka, kompozytorka oraz wokalistka – Ariana Grande.

Ostatnio bardzo dużo słyszy się o tej młodej dziewczynie, ujęła ona wiele osób swoją twórczością. Wiemy, że pochodzi z ameryki, znamy jej wiek (w czerwcu skończy 24 lata) oraz słyszeliśmy o tym, że jej ostatnim albumem jest Dangerous Woman, który będzie promować koncertami m.in. w Łodzi. Nasuwa się jednak pytanie czego nie wiemy o popularnej wokalistce? Poniżej przedstawionych zostało 7 ciekawostek, o których nie przeczytasz w każdej gazecie!

Wiara Ari

Dziewczyna wychowywała się w rodzinie rzymskokatolickiej i taką też wyznawała religię do czasu, aż jej starszy brat oznajmił, że jest homoseksualistą. Po tej sytuacji porzuciła wiarę rzymskokatolicką uzasadniając to wszechobecną krytyką kościoła wobec odmiennej orientacji. Przeszła jednak na wyznawanie Kabały, czyli mistycznej nauki wywodzącej się z judaizmu.

Kompleksy celebrytki

Ariana ma specyficzną budowę ciała. Aktualnie dodaje jej to uroku, ponieważ jest wyjątkowo drobną dziewczyną, można by rzec - filigranową. Nie tylko waży jednie 43 kg, ale również jej wzrost nie należy do wysokich, ponieważ są to tylko 155 cm. Czyni ją to jedną z najmniejszych, znanych wokalistek. Co tyczy się drobnej budowy Ari to w wieku lat 11 miała zaburzenia odżywiania, natomiast w szkole była zastraszana z powodu małych piersi. Obecnie dziewczyna jest weganką, zaczęła tę dietę od listopada 2013 roku.

Choroby

Celebrytka ma niski poziom cukru we krwi, co nazywane jest hipoglikemią. Dziewczyna ma również wadę wzroku, powinna nosić soczewki. Wyszło to na jaw po wywiadzie u Jimmy’ego Fallona, kiedy musiała, udając inną gwiazdę, zaśpiewać piosenkę. Nazwisko gwiazdy, w którą miała wcielić się Ariana, napisane było na ekranie telewizora dla prezenterów. Dziewczyna mrużyła oczy, aby przeczytać tekst i szło jej to bardzo opornie.

Rozmiar piersi

Ariana ma niewielkie piersi. Rozmiar jej miseczki to zaledwie 32A. Skąd to wiadomo? Gwiazdka wkleiła na Twittera zdjęcia biustonoszy, które miała założyć do swojej roli Cat. Nie miała pojęcia, że widać tam jej rozmiar.

Jaka z niej tekściara?

Wszyscy znają Grande jako wokalistkę, aktorkę oraz kompozytorkę. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że dziewczyna napisała około pięćdziesięciu tekstów, których jeszcze w żaden sposób nie wydała ani nie opublikowała.

Co czyta?

Celebrytka nie tylko uwielbia czytać i stara się to robić jak najczęściej, ale także ma swoje ulubione pozycje w biblioteczce. Zalicza się do nich m.in. dzieło Stephenie Meyer – „Zmierzch, Przed Świtem cz. 2”.

Skąd pomysł na jej imię?

Ariana Grande została nazwana na cześć... postaci z kreskówki! Konkretnie pomysł na jej imię został wzięty z bajki „Felix the Cat” a inspiracją była Księżniczka Oriana.

Koncert w Polsce!

Bilety na jej koncerty w Łodzi można już kupować! Dziewczyna zagra dwa koncerty w Atlas Arenie w Łodzi, w dwóch termiach. 31 maja oraz 1 czerwca będziemy mieli okazję zobaczyć Arianę na żywo. Wystarczy tylko kupić bilet i iść świetnie się bawić!

Tutaj znajdziesz bilet na koncert Ariany Grande 2017 w Łodzi.

Każdy celebryta skrywa jakieś tajemnice albo po prostu prywatne szczegóły z życia codziennego, którymi nie ma potrzeby się dzielić. Ariana nie jest tu wyjątkiem. Dziewczyna jest ciekawą osobą, która, jak każdy, ma wiele przyzwyczajeń, przekonań oraz drobnych osobistych tradycji. Napisała swoją własną historię, którą może dzielić się z innymi a ciekawostki na jej temat czyta się z niemałą przyjemnością.