Uroda

Nowoczesne zdobycze medycyny estetycznej sprawiły, że bez względu na wiek możesz wyglądać atrakcyjnie. Przebarwienia skóry, blizny, zmarszczki i popękane naczynka znikną dzięki interwencji zdolnego kosmetologa.

Bardzo ważne, abyś ze swoim problemem zwróciła się do lekarza, który ma duże doświadczenie w upiększaniu. Tylko korzystanie z usług profesjonalnych salonów urody jest gwarancją bezpieczeństwa i powodzenia zabiegów. Co więcej, renomowane gabinety kosmetyczne stosują wysokiej jakości preparaty oraz nowoczesne urządzenia, które pozwalają na uzyskanie trwałych rezultatów.

Poznaj zabiegi, dzięki którym będzie wyglądała młodziej?

Zabiegi medycyny estetycznej zwykle trwają kilkadziesiąt minut, są zupełnie bezbolesne i dają naprawdę dobre efekty. Przedstawiamy metody, które sprawią, że natychmiast staniesz się atrakcyjniejsza:

  • Nici chirurgiczne – Oto sposób na korektę brwi, policzków i uniesienie podbródka. Nici chirurgiczne pozwalają skutecznie skorygować opadające partie twarzy. Lekarz dobiera ich rodzaj oraz usytuowanie. Lifting z wykorzystaniem nici chirurgicznych jest od lat znany i ceniony w Europie.

  • Sculptra™ – To zabieg, który wygładza zmarszczki. Specjalny preparat podawany jest bezpośrednio w wybrane części twarzy, gdzie skutecznie pobudza produkcję kolagenu. Skóra zostaję naciągnięta, a zwiotczałe partie stają się wypełnione. Efekt jest bardzo naturalny.

  • Toksyna botulinowa – Popularny botox to znany sposób na ujędrnienie twarzy. Wyraźnie wygładza zmarszczki mimiczne.

  • Kwas hialuronowy – Podanie kwasu hialuronowego w wybrane obszary twarzy skutkuje ich naprężeniem i odmłodzeniem. Efekt ten utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy.

  • Radiesse – hydroksyapatyt wapnia – Wypełniacz ten jest powszechnie stosowany w kosmetyce. Pozwala na wymodelowanie konturu twarzy. Jest bezpieczny, rezultatem jego zastosowania jest długotrwałe cofnięcie objawów starzenia.

  • Adipocytoliza iniekcyjna – Zabieg polega na podaniu preparatu wprost w tkankę tłuszczową. Trwa on około 30 minut i jest praktycznie bezbolesny. Świetnie sprawdza się m.in. w przypadku fałdek na brzuchu, motylków oraz tłuszczyku na udach, karku i pod pośladkami.

Z najwyższej jakości zabiegów, które cofną objawy starzenia, możesz skorzystać w rzeszowskim gabinecie kosmetycznym Bio-Derma. Tutaj za bezpieczeństwo i powodzenie zabiegów upiększających odpowiada lek. Paweł Gliniak, specjalista z zakresu medycyny estetycznej. W swojej pracy wykorzystuje sprawdzone kosmetyki oraz nowoczesny sprzęt. Terapia zawsze dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań konkretnej osoby, a lekarz poleca rozwiązania, które przyniosą najlepsze rezultaty. W salonie urody pracują również kosmetolodzy, którzy mogą przeprowadzić różnorodne zabiegi upiększające oraz z przyjemnością doradzą kosmetyki do domowej pielęgnacji.

Artykuł powstał we współpracy z http://bio-derma.pl