Czy wiesz, że...

Na rynku działa wiele firm deweloperskich, które zabiegają o to, by mieszkania przez nie oferowane szybko znajdowały nabywców. Wówczas mogą spokojnie rozpocząć nową inwestycję, która w przyszłości również przyniesie zyski. Popyt na mieszkania jest obecnie bardzo duży, więc wystarczy odpowiednia promocja, aby biznes był opłacalny. Szczególnie ważna jest promocja firmy w internecie, ponieważ najwięcej osób właśnie w sieci szuka mieszkań na sprzedaż. Jak więc skutecznie wypromować firmę deweloperską, by zyskała popularność i klienci wybierali akurat jej ofertę?

Potrzeba skutecznej reklamy

W Rzeszowie działa wielu deweloperów, którzy oferują mieszkania na sprzedaż, a także wynajem lokali użytkowych. Nowoczesne budynki nie przypominają już szarych, ciasnych bloków, lecz budowane są według najnowszych trendów. Wysokie wieżowce posiadają modne przeszklenia i parkingi podziemne, a niskie w zabudowie domy stwarzają atmosferę komfortu i bezpieczeństwa. Mieści się w nich tylko po kilka mieszkań, dzięki czemu osiedla są kameralne i chętnie wybierane jako miejsce do życia. Nie małą popularnością cieszą się też szeregówki z ogródkami lub przestrzennymi tarasami. Takie inwestycje wymagają jednak skutecznej reklamy, aby mieszkania znalazły nabywców, a poza tym deweloper zyskał renomę i wyróżnił się pośród konkurencji, która jest naprawdę duża. Zarówno wysokie wieżowce, niskie bloki na kształt domów, jak i atrakcyjne szeregówki w Rzeszowie oferuje deweloper Szklane Tarasy. Do tej pory firma sprzedała już 1000 mieszkań podczas 10 lat swojej działalności. Dzięki odpowiedniej reklamie w sieci uzyskała pozycję lidera na lokalnym rynku, a mieszkania oferowane przez firmę sprzedawane są na długo przed finalizacją inwestycji. Jaka jest jej recepta na sukces?

Wybór odpowiedniej agencji

Podstawą do skutecznej reklamy w sieci jest przede wszystkim strona internetowa. To poprzez serwis promowana jest oferta firmy deweloperskiej, jej nowe inwestycje, mieszkania na sprzedaż i dotychczas zrealizowane projekty. Bardzo ważne jest ukazanie na stronie aktualnej oferty i atrakcyjne zaprezentowanie mieszkań na sprzedaż. Strona internetowa pełni rolę wizytówki dewelopera w sieci. To dlatego powinna zostać wykonana przez profesjonalistów. Jej przejrzysty układ oraz nowoczesny design zachęci do przejrzenia oferty oraz wpłynie na silny wizerunek firmy. Takie strony internetowe oferuje agencja interaktywna Technetium. Firma specjalizuje się w tworzeniu stron www, które skutecznie promują firmy w internecie.
Jednak sama strona to za mało, trzeba jeszcze pomóc użytkownikom w jej odnalezieniu. Usługa pozycjonowania stron www również znajduje się w ofercie Technetium - http://www.technetium.com.pl/. Firma oferuje zarówno pozycjonowanie stron www, jak i sklepów online. Zajmuje się pozycjonowaniem lokalnym i szerokim. Dba o to, by strona klienta znalazła się wysoko w rankingu Google. W wypromowaniu oferty pomagają również chwytliwe, oryginalne teksty przygotowywane przez firmę. W jej ofercie znajdziemy profesjonalny copywriting, przygotowanie poradników, blogów, opisów produktów. Pomagają one zaprezentować mieszkania na sprzedaż w odpowiedni sposób, by od razu uznane zostały za atrakcyjne i warte uwagi.
W ofercie Technetium znajduje się również AdWords. Kampanie reklamowe tego typu także wpływają na popularność dewelopera w sieci. Pomagają w wypromowaniu jego oferty, a przy tym są wysoce skuteczne. Reklama PPC to bardzo opłacana forma promocji - płacimy za ilość wejść na stronę, nie za samo zamieszczenie reklamy. Pozwala to dokładnie kontrolować budżet przeznaczony na działania promocyjne.

Reklama poza serwisem

Promocja firmy deweloperskiej nie powinna jednak opierać się tylko na stronie www czy kampaniach reklamowych z nią związanych. Ogłoszenia dotyczące mieszkań na sprzedaż mogą również zostać zamieszczone w popularnych serwisach ogłoszeniowych. Użytkownicy szukają właśnie w nich ofert mieszkaniowych. Mało kto tak naprawdę decyduje się na konkretnego dewelopera, a potem przegląda jego ofertę. Ludzie szukają ogłoszeń w serwisach takich jak http://www.dobre-ogloszenia.pl/. Na Dobre-ogloszenia.pl znajdują się zarówno ogłoszenia lokalne, jak i te ogólnopolskie czy zagraniczne. Dzięki temu mieszkania wystawione na sprzedaż przez dewelopera zobaczy wielu użytkowników, nie tylko z Rzeszowa, ale też innych miast. W każdym ogłoszeniu znajdować się będzie też link do strony firmy, gdzie użytkownik dokładnie zapozna się z ofertą i z pewnością znajdzie mieszkanie, które sprosta jego wymaganiom.