Czy wiesz, że...

Mnogość wydarzeń kulturalno-rozrywkowych może przytłoczyć, zwłaszcza jeśli lubimy w nich uczestniczyć, a nie mamy czasu zawsze być na bieżąco. Wówczas łatwo przegapić ciekawą imprezę, co może być frustrujące.

. Aby tego uniknąć, warto skorzystać z narzędzi serwisu https://ticketclub.pl/, które w przyjemny i prosty sposób dostarczają nam informacji na temat nadchodzących wydarzeń artystycznych. Oto one:

  • kalendarium – to lista najciekawszych imprez kulturalno-rozrywkowych i sportowych, jakie odbywają się w Polsce w danym miesiącu. Przedstawiona w czytelny sposób dostarcza nam informacji o tym, gdzie i kiedy odbywa się impreza, kto na niej występuje oraz ile kosztuje bilet.

Aby zapoznać się z detalami wydarzenia, wystarczy w nie kliknąć. Wówczas serwis przeniesie nas do szczegółowego opisu imprezy, gdzie możemy również wybrać rodzaj miejsca, jakie nas interesuje, co stanowi pierwszy etap procesu zakupu wejściówki. Dostępne są różnorakie opcje, w tym na przykład miejsca stojące, siedzące, na balkonie lub na płycie, co uzależnione jest od konstrukcji budynku, w którym odbywa się wydarzenie,

  • newsletter – dzięki niemu na nasz adres e-mail otrzymamy informacje odnośnie koncertów, festiwali muzycznych i innych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, a także będziemy na bieżąco z najnowszymi ofertami serwisu. Pozwoli nam to nabyć bilet na interesujące nas wydarzenie w atrakcyjnej cenie,
  • Ticket Alert – wystarczy, że dodamy artystów lub imprezy kulturalno-rozrywkowe do specjalnej listy obserwowanych, a serwis poinformuje nas o uruchomieniu sprzedaży wejściówek na dane wydarzenie, gdy te tylko się pojawią w bileterii. Dzięki tej opcji zdążymy kupić bilet na czas i nie przegapimy koncertu ulubionej kapeli.

Zróżnicowana oferta

Chociaż serwis TicketClub może stanowić dla nas użyteczne źródło informacji na temat nadchodzących imprez kulturalno-rozrywkowych, jego główną domeną jest sprzedaż biletów na różne wydarzenia. W ofercie internetowej bileterii znajdziemy wejściówki między innymi na koncerty, targi, festiwale fantastyki czy też walki MMA.

Dzięki szerokiej ofercie wydarzeń artystycznych każdy znajdzie coś dla siebie, i to bez konieczności rejestracji. Sprawny system obsługi zaś ułatwi finalizację transakcji.