Czy wiesz, że...

W każdym domu znajdziemy choć jedną szafę, która mieści wszystkie najważniejsze akcesoria, poczynając od ubioru i dodatków, po kurtki, pościele i inne niezbędne w codziennym użytku rzeczy. Twój kilkudziesięciometrowy dom staje się strefą, w którym zaczyna brakować miejsca, a kolejne meble stają się nie tylko elementem urządzonego wnętrza, ale koniecznością i przestają cieszyć. Jeżeli masz już dość biegania po całym domu, w poszukiwaniu ostatnio wypranej bluzki lub ukochanej pościeli Twojego dziecka usiądź wygodnie i przekonaj się, jak możesz zmienić swoje życie na lepsze.

 

Nowa szafa-nowe życie

Wyobraź sobie, że wstajesz codziennie z uśmiechem na twarzy. Stajesz bez żadnej gonitwy przed lustrem, wybierając z wieszaków pasującą do tego dnia sukienkę. Ubierasz ją i stwierdzasz, że dziś jest dobry dzień na domowe porządki. Wyciągasz z szafy komplet pościeli, pachnie świeżością... Zamykasz szafę ponownie, tworząc minimalistyczne, ale wyjątkowe wnętrze. Tak może być każdego dnia. Wystarczy jedna szafa z lustrem do sypialni, aby nie martwić się bałaganem, wygniecionymi ciuchami, czy zatęchłym zapachem przepełnienia.

Luksusowe wnętrze

Szafy wnękowe, szczególnie te, które mają przesuwne drzwi i lustra ograniczają zużycie naszej życiowej przestrzeni, a jednocześnie optycznie ją powiększają. To jednak tylko jedna z ich zalet. Luksusowe może być również jej wnętrze. Mnie osobiście najbardziej zachwyciła szafa BETA Szafa 5 ze sklepu WikiMeble - https://www.wikimeble.pl/SZAFY, która nie tylko ma niepowtarzalny styl, którego nie spotkałem w żadnym innym sklepie, ale przede wszystkim wytworne wnętrz, które zachwyci każdego. Idealnie skomponowana przestrzeń na rzeczy wiszące, odpowiednia ilość półek, w których umieścimy niezbędne elementy codziennej garderoby oraz ich podział, pozwalający na schowanie pościeli, czy ręczników. Luksusowa pod każdym względem sprawia, że po każdym wejściu do sypialni czuje się, jak w katalogu najmodniejszych aranżacji wnętrz. Biała barwa wraz z lakierowanymi frontami i lustrem sprawia, że w sypialni jest więcej światła, a sam pokój stał się dwa razy większy.

Twoje rzeczy będą Ci wdzięczne

Dzięki funkcjonalnemu rozplanowaniu, w szafie znaleźć można miejsce na dosłownie wszystko. Najcudowniejsze jest jednak to, że wszystkie te rzeczy, a w szczególności ciuchy są zawsze świeże i pachnące, jak po wypraniu. Za niewielką cenę w Twoim domu również może znaleźć się jedna fantastyczna szafa, która zmieni Twoje życie na lepsze.