Z życia wzięte

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym przepisywaniem prac. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług w konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się oczywiście przepisywaniem tekstów. Przyjmujemy zlecenia dotyczące przepisywania prac.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym przepisywaniem prac https://www.przepisywanie.com.pl. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług w konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się oczywiście przepisywaniem tekstów. Przyjmujemy zlecenia dotyczące przepisywania prac. Podejmujemy się również nieco trudniejszych zadań dotyczących pracy z tekstem. Nasi profesjonaliści podejmują się przepisywania rękopisów oraz maszynopisów. Na życzenie klienta oferujemy określone formatowanie tekstu. Wprowadzamy kolory, a teksty urozmaicamy różnego rodzaju czcionkami. Robimy wszystko by spełnić oczekiwania naszych klientów, z którymi dokładnie omawiamy każde zlecenie. 

Nasz cennik jest bardzo atrakcyjny. Stawki są jak najbardziej adekwatne do wykonanej pracy oraz długości tekstu. Przewidujemy rozliczne promocje oraz rabaty, a stałym klientom oferujemy możliwość współpracy. 

Zatrudniamy jedynie wysokiej klasy specjalistów. Naszych pracowników cechuje przede wszystkim sumienność. Współpracujemy tylko i wyłącznie z osobami odpowiedzialnymi, które potrafią dotrzymać określonych terminów. Rzetelne osoby zatrudnione przez naszą firmę wykazują umiejętności przeredagowania próbek tekstów, oczywiście po konsultacji z klientem. Z łatwością wyłapują błędy ortograficzne, stylistyczne oraz merytoryczne. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, zwłaszcza przydatne w przepisywaniu nagrań. Rozszyfrujemy każde, nawet lekarskie bazgroły by z czystym sercem przelać je na papier w o wiele bardziej czytelnej wersji. Przepisanie nagrań to też nie problem! Ogromna ilość przepisanych nagrań, skutkuje świetnym słuchem wśród naszych pracowników, którzy z dziecięcą radością wyłapią każde, nawet najbardziej niezrozumiałe zdanie. I z równą prostotą przeleją nagrane rozmowy czy przemówienia na papier.

W naszej firmie podstawą jest dobra nić porozumienia ze zleceniodawcą. Charakteryzujemy się najlepszym jak tylko możliwe kontaktem z klientem. Jesteśmy dyspozycyjni oraz szybko odpowiadamy na telefony czy maile, tak aby zaspokoić naszych klientów. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów i niezwykle chętnie wchodzimy w dialog, w celu szybkiego rozwiązania każdego problemu.

Jeżeli interesują Cię usługi związane z przepisywaniem tekstów oraz nagrań, a w Twoim domu zalega maszynopis czy nagranie przeznaczone do przepisania, nie czekaj! Napisz do nas już dziś! Gwarantujemy niezwłoczną odpowiedź, szybką i solidną robotę,a przede wszystkim Twoje zadowolenie!

Jesteśmy rzetelną firmą, której tematyka przepisywania różnego rodzaju dzieł nie jest obca.